Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már fóbia? Lélegzet!...

Ez már fóbia? Lélegzet! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Na szóval akárki alszik mellettem nemtudok súlyos percekig elaludni, mert azt figyelem, hogy lélegzik e..

barátom elalszik mellettem és egyszerűen nemtudok elaludni, amíg biztosen nem hallgattam 10-15 percig, hogy normálisan lélegzik.. ha otthon vagyok (nagymamámmal lakom) akkor meg éjszaka átjárkálok az ő szobájába hogy megnézzem rendesen vesz e levegőt.. mikor kistesómmal alszom (5éves) akkor őt is figyelem :S

Akárkivel vagyok egy lakásba/ akárki alszik mellettem muszáj figyelnem.. ha barátomnál alszom, akkor ő fekszik mögöttem és átölel (mindig így alszunk el) akkor hallgatom, ahogy lélegzik.. és közbe érzem a szív dobogását.. muszáj egyszerűen.. éjszaka is mikor felébredek egyből ránézek, hogy minden rendeben van e normálisan vesz e levegőt.. (nem volt semmi ilyesmi a családban, hogy legyen okom ezt figyelni) miért van ez??


2010. aug. 10. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát..nem tudom.

Nekem is van ilyen, hogy mielőtt lefekszem megnézem anyát h lélegzik-e.pff.:S

De nem tudom mitől...

Próbáld magadba mondani, hogy "úgyis lélegik"

Ne figyelj rá, és jobb lesz...ha nagyon súlyos, akkor doki.:)

Ne aggódj ez nem lehet olyan nagy baj. ;)


16 / F

2010. aug. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lélegezne? Igen fóbia! Ha valaki meghal az "látványosan" teszi, hacsak nem 90 éves, bocs nem találtam jobb szót rá.
2010. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!