Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hihetetlen testmagasság...

Hihetetlen testmagasság változás ? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Akik képben vannak a kosárlabdával, azok tudják, hogy Dennis Rodman 18 és 20 éves kora között több mint 30 centit nőtt. Személy szerint nekem nincs a problémám a magasságommal, mégis érdekelne, hogy az ismerőseitek között volt e valaki, akivel hasonló történt. Tényleg olyan ritka, hogy valaki 18 éves kora után nő 10 centit vagy többet ? Azt tudom, hogy 25 éves korig változik a férfi testmagassága, de azok már nem annyira számottevő változások ( szerintem ).


Köszi a válaszokat és bocsi, ha rossz kategóriába soroltam a kérdést, de ezt találtam a legmegfelelőbbnek.



#kosárlabda #növekedés #magasság #Dennis Rodman #Testmagasság változás #Növés 18 éves kor után
2020. nov. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet. Magam szerintem 16 éves koromban fejeztem be a növekedést.
2020. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy az emberek többségének már 18 éves kora felett már nem nő testmagasságban. Ha mégis, akkor minimálisat, pl. 3-4 cm-t.

Nem tudom, hogy a leírt személynek (feltéve, ha igaz) hogy tudott ennyit nőni fiatal felnőttként.. Szerintem ez genetika kérdése mind.

Én 189 cm magas vagyok, 16 évesen 187 voltam és 18 évesen lettem annyi amennyi.

2020. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Amúgy több ismert kosaras is később kezdett el növekedni, ha már Rodman-t hozod volt csapattársa Pippen is ugyanígy volt a növekedésével. Én 204 cm vagyok és kosarazom mióta az eszem tudom, de nekem nem így volt a növekedés, hanem fokozatosan nőttem . Annak ellenére, hogy anyukám 171 cm, míg apukám 194 cm , de apukám felmenőiben volt több 2 méteres is férfi ágon. Amúgy 14 felett kezdtem el látványosabban növekedni. De pl. már 18 után is ekkora voltam. Most 41 vagyok nem mentem össze :D
2020. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom most 21 éves fia jelenleg 187 cm. 2 éve 179 cm volt.
2020. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hellmano ***** válasza:
Viszont volt olyan csapattársam általánosban, aki 7.-ben már 180 cm felett volt és gyakorlatilag 187 cm-en megállt a növekedésben, pedig azt hitték róla, hogy ő tuti lesz vagy 210 körüli és érdekes ő meg nem nőtt tovább.
2020. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm pár hónapja 198 centi volt most 204 centi 15 évesen
2020. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem porcosodtak el a csontvégek akkor lehet nőni. 18 évesen még nem biztos, de 21 évesen már biztos, hogy elporcosodnak. Genetikától függ, de rálehet segíteni az étkezéssel. Pl. tejtermékek, tojás, banán, hús az ami segíthet ebben.
2021. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!