Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A maszk ellenére is növekszik...

A maszk ellenére is növekszik a fertőzöttek száma?

Figyelt kérdés
Mindenki hordja a maszkot (másnem a pénzbírság elkerülése miatt, de hordják) és ennek ellenére növekszik a fertőzöttek száma? Valójában mi lehet ennek az oka? (Focimeccs stb magyarázatot felejtsük el, ez már nem indok.)
2020. nov. 9. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki hordja, a távolságtartási feltételeket ami szintén a megelőzés része ugyanannyira mint a maszk, azt se tartják be sokan.
2020. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
A maszkot a tömegközlekedésen kötelező hordani, de utána legtöbben nem hordják. Az iskolában rajtam kívül senki nem hordja az osztályban a maszkot a teremben. Egymás kakájából esznek és italából isznak, ölelgetik a másikat, twistereznek, van aki olykor puszilgatja a másikat (nem azért, mert egy pár)... És nem kisgyerekről, hanem 17-20 évesekről van szó.
2020. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Munkahelyen nem hordják és sokan összejárnak mindenkivel.
2020. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
*kajájából
2020. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 tényleg megeszik egymás szärát? Durva... csakvicceltem:)

Nő a fertőzöttek száma mert a maszkhasználat ki van ám kerülgetve, pl ahogy kilépsz a boltból veszed le de jönnek szembe 20an. VAGY covidos emberke megfogdossa a sört,chipset,almát,mindent a boltban, utána maszkos emberke összefogdossa aztán azzal a kezével veszi le a maszkot és hozzáér a szájához. Ilyesmi, ezért nem hatékony a maszk, mert nem úgy használjuk hogy full hatékony legyen. Egyébként vannak káros hatásai is ha folyton rajta van az emberen, abból is lehet súlyos következmény, tapasztalatból mondom.

2020. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én osztályom a csoportba naponta-két naponta küldenek be videókat, képeket, ahogy buliznak. Gondolhatod mennyire van meg a 2 méter távolság és a maszk.
2020. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

2-es, 6-os

Ja, aztán meg fröcsög a szájuk, hogy be kell zárni az iskolákat. Közben meg szarnak ők bele az egészbe. És a sok óbégató miatt be is zárták, holott egyáltalán nem az iskola a veszélyes hely, hanem a fenti példák.

2020. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek, de nem tudok velük mit csinálni. A padtársam is xarik bele, azt viszont viccesen megjegyzi nekem, hogy én biztos nem fogom elkapni a koronát. Lekopogom. Konkrétan apámmal is távolságtartó lettem, nehogy legyen valami. Szerencsére alapvetően nem vagyunk ölelkezősek, de most még inkább tartom ezt. Saját magamat tudom szabályozni, hogy se nekem, se miattam ne legyen baja senkinek, de amíg a többiek beletojnak magasról, tényleg nehéz. És igen, pattogtak ma is, hogy távoktatás.
2020. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a padtársam, de sokan mások az osztályból szoktak másik városba elmenni, hogy barátnőzhessenek néhány órára. Nevetséges az egész. Egyik fiú osztálytárs pedig könnyedén mondta, hogy minek vegyen maszkot, eddig sem kapta el a koronát, ezután se fogja...
2020. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!