Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok tényleg éheztek a...

Az orvosok tényleg éheztek a Magyarországon kapott fizetésből azért mentek ki sokan külföldre?

Figyelt kérdés
Amelyeket én ismerek még a kölykének is hetente 200 ezret add költőzpénznek, ezek pénzéhsége végtelen.

2020. nov. 9. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, nettó 190 fizum volt 5 évig. A reális bér nettó millió lenne ügyelet nélkül.
2020. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ó és soha semmi hálapénzt nem fogadtam el. Én inkább azt tudnám írni, hogy a betegek rosszindulata és primitívsége végtelen.
2020. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor a kevés becsületes orvos táborát erősíted, mert a legtöbb tartja a markát a boritékért és legalább 50 ezer forintot kapnak betegenként.
2020. nov. 9. 17:29
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne téveszd össze az 50+os kórházi föorvost, aki jó esetben jól befutott orvos szülökket rendelkezik, azzal az átlaggal, akik egyetem után kb 28-30 évesen ott álltak kb minimálbérrel, egy asszisztensi állással!

A többség ugyanis az utóbbi kategóriába tartozik, a fizetésükböl vagy ettek vagy laktak valahol, mindkettöre csak úgy jutott, ha a normál munkájuk mellett hetente többször ügyeletet vállaltak - csak akkor meg alvásra is alig jutott idejük. (Több ember van a családban, akik lelkesen tanultak orvosnak, a végzés után meg rájöttek, hogy kb 15-20 év múlva esetleg jól keresnek, csak éppen addig is meg kellene élniük - és inkább elmentek nyugatabbra)

2020. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Baromság.
2020. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
A villanyszerelők és a pincérek se éheztek, mégis sokan kimentek. Ez nem ezen múlik. Van aki a magyar politikától sokallt be és költözött egy olyan országba, ahogy hagyják nyugodtan dolgozni.
2020. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen? Te ismered legtöbbünket? A kollégák 90-95 százaléka semmi, vagy minimális hálapénzt kap. De persze elfelejtettem, itthon aki nem szikével hadonászik az nem orvos... Egyébként meg nem kell adni, probléma megoldva.
2020. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A pincérek szerintem éhbérért dolgoznak, legalábbis az órabérük az a kategória amelyiket ismertem.


A villanyszerelő meg csak vállalkozóként jó buli, alkalmazotként semmit sem ér

2020. nov. 9. 17:35
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Az aki szakiként alkalmazottként dolgozik az hülye, már bocs. A pincérek meg pont azok akik közül MIND elvárja a jattot, ami gyakorlatilag egy hálapénz.
2020. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7-es

Általában olyanokat akiknek fél tucat Budapesti belvárosi lakása van, vagy annyi pénze hogy nem tud vele mit kezdeni stb.

Felhúz hogy orvosoknak milliók sem elegek mindig sír a szájuk.

2020. nov. 9. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!