Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Hónapok...

Xmax kérdése:

Mi lehet a bajom? Hónapok óta folyik az orrom. Vizes, mintha tényleg vizet fujnék ki reggelentr, nap közben van amikor egyszer csak neki kezd. Mást nem tapasztaltam. Negatív teszt negatív lett kétszer is.

Figyelt kérdés

Rejtett refluxra gondolt még a doktornő, de a kapott gyógyszer kikezdte a gyomromat...

Allergia gyógyszer nem hatott, igaz 2 hétig szedtem tesztileg...

Valakinek volt hasonló esete?

Mit ajánlotok?



#allergia #orrfolyás #Rejtett reflux
2020. nov. 11. 13:09
 1/2 anonim válasza:

Nem szàraz a levegő a házban? Nekem attól is szokott.. sima tengervizes orrspray napi 3x jó lehet.

A másik tipp,az allergia. Nekem egyik gyogyi sem használt,max a loratadin származékok enyhítettek. Sima vizes orrfolyás az allergiás rinitisre utal.

2020. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, 57% körül mozog a páratartalom, van ilyen mérőm.

Allergia tesztre meg negatív lettem, vérből és a módszerre, a bőrön lévő teszten is. 40 fajtára néztek meg. Inhaliv volt a vér a másik meg ételt is nézte. 🙁

2020. nov. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!