Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek osszátok meg tapasztala...

Kérlek osszátok meg tapasztalataitokat, ha volt már bőrgombátok, egész felsőtestet borító. Mi segíthet, mi az ami csak ront a helyzeten?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hete halvány pirosas foltok jelentek meg az egész felsőtestemen és a nyakamon is. Fürdés után kipirosodnak és élénkebbek leszenek. Plusz tünet, hogy néha viszketnek is. Nem egységes mértűek vannak nagyobbak,vannak egész kicsi foltok is. A házi orvos kép alapján (nincs betegfogadás) vmi fele gombára gyanakodik, viszont a gyógyszerek(mycosys, nizoral) nem segítenek és csak jobban terjednek.

Már magán bőrgyógyászatot is kerestem, de eddig csak olyat sikerült hívnom, aki a mostani helyzetre való tekintettel csak képek és internetes komminikaciókon keresztül diagnosztizál. Amíg találok egy jó dokit, addig van vmi hasznos tipp/házi praktika, ami segíthet? Esetleg tudtok jó bőrgyógyászt ajánlani? (3.kerületi lakos vagyok)



2020. nov. 15. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem bőrgomba lesz, az nem úgy kezdődik, hogy nagy területen, a fél testeden jelenik meg egyből.

Hívd újra a háziorvost.


Szerintem ez inkább valami allergia lesz. Nem váltottál mostanában tusfürdőt, mosószert, öblítőt? Vagy kezdtél olyat enni, amit eddig nem?

2020. nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!