Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A thc és a cbd fogyasztása...

A thc és a cbd fogyasztása tényleg ajánlott lesz?

Figyelt kérdés

Mármint azoknak a személyeknek akik beadattják maguknak a koronavirus vakcinát. Ami szerintem nekem kötelező lesz mivel gyárban dolgozok Nagykanizsán, jól keresek. És innen szerintem kifognak rakni nélküle.


Viszont a Covid vakcina hónapokal-évekkel később különféle súlyos betegségeket is kialakíthatt. És elméletileg fü, hasis, hasis olaj meg úgy eleve a cbd és thc. Jók különféle betegségek enyhítésére, megfékezésére megállítására vagy kialakulása ellen. Innen leginkább a rák van kiemelve. Meg még vannak betegségek amik ellen jó lehet. De nem biztos, hogy bevállik. És, hogy olyan betegség alakul ki bennünk ami ellen jó lehet Na meg eddig csak az lett bizonyítva nagyjából, hogy nincs negatív hatása az emberre. Persze fizikai értelemben. Ez leginkább akkor igaz elvileg ha általában az ember csak havi 1 alkalommal szív. Ha minden igaz. Maga a cigivel pedig viszont az gond, hogy a füst ugyanúgy károsítja a tüdőt. És még az sem kizárt, hogy pontosan rosszabb lesz a helyzet. Főleg, hogy mindenre màr a magukra is ráfujják mindenhol a szinti kannákat. Szóval azt már szerintem minden fü, hasis látott valamilyen formában. Az viszont gondolom, hogy nem jó. De én mégis azért abban jobban megbízom sokkal. Mint pl egy kemoban vagy más legális gyógyszerekben. Viszont a hatása alatt paraflash is fog jönni fixen nem csak a lazulás. Meg lesz egy kis függőség is ,pszichikai. De inkább ezek és akár inkább legyek skizó. Minthogy szenvedéssel teli lassú halált haljak a vakcinájuk miatt. Ha meg nem adattom be akkor éhen halok. Ha kirúgnak a munkahelyemről. Ha félre is teszek annyi pénzt. Meg nem lesz pénzem pl szórakozni. Meg Mercedesre. És ez szerintem a koronavírus vakcina tömegesoltásának megkezdésekor kb 1 évig maradni fog. Ha nem vagyok beoltva nem mehetek ide-oda dolgozni! Mivel készüljön fel mindenki, hogy itt népirtás van, mert túl sokan laknak a főldön. Szerencsére nem itt nálunk de itt is fogják azért erőltettni a munkásokra, rájuk rendesen tudják is. Vajon majd Indiába, Canadába, Bangladesh, Brazília, stb helyeken mi lesz, ott konkrétan szerintem valahogy elfogják érni azt, hogy a vakcina nélkül ne mehessen senki sehova. Vagy ennél legalábbis durvább dolgokat tiltanak be!


Amúgy valamit nem értek. Miért van az, hogy kb az egyetlen egy talán egészséges tudatmódosítótt is felütik! Szerintem hasznuk nem lesz belőle. Hanem komolyan azért, hogy erősebb legyen. Inkább legyen gyenge de szinti kanna mentes. És sajnos már a Holland is ilyen. Amit Hollandiában a boltból megveszel. De igazából nem meglepő mert már a élelmiszer iparban is mindent lemérgeznek. Pedig az mindenhol legális xD.

23/F



2020. nov. 16. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly zavar van a fejedben.
2020. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt a marhaságot honnan szedted? :-DD
2020. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: lehet, hogy már nem kezdő mariskás... :-D
2020. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondj nemet a drogokra!
2020. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát Orbán drogmentes Magyarországot akar. De a vakcina miatt még pedig sokan fognak gyakrabban szívni. Szóval Orbán akkor ne csodálkozzon majd. Vagy akkor ennyi erővel legyen legális nàlunk. És még a varázsgomba is az lehet ennyi erővel. De annak szerintem tutti nincs gyógyhatása.
2020. nov. 16. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem kellett volna bezárni az OPNI-t.... :D
2020. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És gyakorlatilag egyáltalán nem szívtam már több mint fél éve. Viszont pont ennek köszönhetően lehet, hogy megint hozzá kell nyúlnom sajnos. Már éppen elég gondot okozott pedig mindenkinek ez a covid időszak. Elég volt!
2020. nov. 16. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te jobban bizol a fuben, mint a gyogyszerekben, kemoban, es inkabb lennel skizofren (?) tole, minthogy veletlenul is be kelljen venned valami gyogyszert ? :D Oszinten kivanom neked, hogy ne legyel beteg, mert akkor rohadt nagy bajban leszel. Te nem tudod mit beszelsz, szerintem mar elszivtad az agyad :/
2020. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19:51 Nézd meg, hogy némelyik legális gyógyszer milyen káros. És itt nem csak a kemora gondolok. Hanem vérnyomás, szív és rengeteg gyógyszerre. Szerintem akármi is derüljön ki még a cannabisról. Az még mindig egészségesebb lesz.
2020. nov. 16. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondja senki, hogy a fu az olyan rohadt egeszseges. Sajnos tobb haverom is fuggo, eleteket latok tonkremenni a szivas miatt, ugyhogy bocs kerdezo, de nekem ezt nem fogod bemagyarazni. Az elbutulasrol meg nem is beszelve, itt az elo pelda a kerdezo szemelyeben, hogy mennyire valid dolog.

Lehet, hogy van valamennyi jo hatasa, ha rovid ideig, terapias jelleggel hasznalod, de szerintem nem eri meg kockaztatni.

2020. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!