Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok pisilni a barátomnál...

Nem tudok pisilni a barátomnál. Hogyan kezeljem ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már pár éve problémám van az idegen helyen való pisiléssel de ezt a gátlást már valamennyire sok helyen sikerült vissza szorítsam (pl nyilvános wc, rokonoknál) viszont barátomnál nem igazán megy. A wc konkretan mindenre rányílik náluk a konyhára a nappalira és a wc a szülei háló szobája és a fürdő között van. Amikor kint vannak a wc körül konyhában vagy bárhol a szobán kívül már nem megy a dolog. És tegnap eljutottam arra a szintre hogy már akkor se ment mikor kint voltak az udvaron és akár mennyiszer próbáltam újra nem ment és már rá is stresszeltem és már annyira kellett hogy már fájt és arra kényszerültem hogy hazamenjek. Ez eléggé kellemetlen és szeretnék erre valamilyen jellegű megoldást találni, mert az nem megoldás hogy többet nem megyek hozzájuk. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolsz. Ez teljes mértékben az agyadon múlik. Senki más nem tud segíteni rajtad.
2020. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Autogén tréning, relaxáció segíthet.
2020. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

És mivan a fingással, kakilással? Mert akkor gondolom az se megy, ha olyan ártalmatlan dolog, mint a pisilés gondot okoz?


Vagy a rotyogtatás nem tesz gátlásossá?

2020. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nyisd meg a csapot és koncentrálj arra közben.
2020. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belülről nem lehet zárni?
2020. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Ne felj, lesz ido mikor egymas elott is sz.rtok majd, sot egyikotok furdik a masik wc-zik es kozbe beszelgettek a napi dolgokrol. Ez a hazaselet.
2020. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert ertelek meg, mert nagyon sok emberi meltosagot sertoen szar beosztasu lakas van. De azert en hazigazdakent zenet bekapcsolok, arrebb megyek, probalom a helyzetet magam feloldani.

Maganrendelok varojaban vagyok igy.

En megmondanam nekik. Szamomra ez mukodik, neven nevezni. De attol tartok, te nem mered.

2020. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem...
2020. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!