Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudok csinálni...

Szerintetek mit tudok csinálni ezzel?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem telik el nap a nélkül, hogy ne sírnék. Van hogy ez naponta többször is előfordul. Néha a semmitől jön rám, egyszerűen azt veszem észre, hogy könnybe van a szemem aztán a torkomnál ilyen szorító érzést érzek, néha e miatt beszélni se tudok és van hogy nehezen veszem a levegőt. Ezelőtt olyan is volt, hogy a mellkasomnál beszúrt és tényleg nehezen kaptam levegőt. Továbbá neha apró dolgokon nagyon ki tudok akadni, viszont sajnos csak utólag látom be, hogy ezt a helyzetet nem így kellett volna kezelnem. Viszont ezektől függetlenül van olyan, amikor jó a kedvem és boldog vagyok.

2020. nov. 17. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani. Lehet depresszió is, vagy csak belső feszültsêg, mert pl stresszes időszakban vagy. Rendszeres aktív sportolással levezethető a feszkó, a relaxálás, nyugis elfoglaltságok pedig szintén jót tesznek az idegrendszernek.
2020. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!