Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor mit sportoljak?

Most akkor mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Hát eléggé rám férne valami sport...már 3-4 évesen is imádtam a gördeszkákat de akkor túl kicsi voltam és szerettem volna mindig is egyet. De hát késő...már több haverom is deszkás. Görkorim nincs de nem is nagyon szeretnék. Vagy 2 éve megszerettem a BMXeket de már ahhoz is késő mert egy csomó haverom BMX b*zi lett meg az amúgy is olyan fiús sport. Most a küzdősportok érdekelnek de nagyon...szeretnék Thai boxolni de a közelben nem nagyon van (esetleg aki Miskolc körül tudna az írhatna:D) meg nem is biztos, hogy anya engedné...pedig én nagyon szeretném. Biciklizni régen nagyon szerettem de már azt se. Ja és a futás se a kedvencem. Mit csináljak? Én thai boxot akarok! Ha nem is most akkor később...ja és a labdajátékok nem érdekelnek.

13/L


2010. aug. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy mindenre azt írod, késő. 13 évesen? XD

Ha ez bátorít, én 22 évesen kezdtem kick boxolni.

Anyukádat vidd el egy thai box bemutatóra (néha szokott lenni nyitott edzés), vagy beszélj valakivel, hogy vigyen be nézőnek (neten utána lehet nézni, hol van lehetőség, ott érdeklődj, hogy megnézhetnél-e egy edzést). Anyukádat is meggyőzi majd, hogy ha ez tetszik igazán, akkor jót fog tenni.

Mindenképp tartsd magad az álmodhoz. Suliban a tesitanártól is kérhetsz segítséget!

2010. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy késő h már a haverjaim csinálnak mindent ami(ke)t én szerettem volna :D
2010. aug. 10. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi :)
2010. aug. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!