Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van a karantén?

Z___O kérdése:

Most akkor hogy van a karantén?

Figyelt kérdés

Mindenhol tök mást lehet olvasni meg hallani.

Ha külföldről jösz haza, akkor 14 nap, vagy 10 nap? Pár hónapja olvastam a hivatalos dokumentumban, hogy 14 nap, de az óta már a tvben is hallottam 10 napról. Az óta nem találom seholsem hivatalosan leírva ennek a menetét. Másrészt a héten valaki azt mondta nekem, hogy most úgy van, hogy ha a 7edik naptól sem jelentkeznek tünetek, akkor már a 10edik napon is szabad vagy. Ez csak egy légből kapott infó, vagy reális?

Persze fel tudnám hívni a kronainfót, de szerintem nem csak engem érdekel.

Kérem a válaszokat tényekkel bizonyítsátok ne csak 'én úgy tudom...' vagy 'eddig úgy volt, hogy...'. Valami linket küldjetek, mert én nem találtam meg a dokumentumot, már azt sem, amit pár hónapja találtam.

Előre is köszönöm.



2020. nov. 18. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, de ez mennyire hivatalos?

Mellesleg a külföldről hazatérőket nem említi.

2020. nov. 19. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:

De említi:

[link]


Ha meg a forrása érdekel:

[link]



Amúgy 10 nap. Ha a 10 nap alatt nincsenek tüneteid, a 10. nap letelte után szabad vagy. Van még valami olyan változás. hogy használnod kell a Házi Karantén appot, ha technikailag megfelel rá a mobilod.

2020. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Valószínűleg csak nem figyeltem eléggé, de én magam nem találtam meg.

2020. nov. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!