Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mièrt nem tudok egy teljes...

Mièrt nem tudok egy teljes nagy levegőt venni, mièrt szúr a bal lapocka alatt, ès a gerinc mellett? Már egyszer nem règ jártam így, de akkor este le feküdtem ès el múlott! De most megint, szinte ugyan ott csak az a külömbsèg, mèg mindíg szúr.

Figyelt kérdés

#tüdő #mellkas #Levegővètel
2020. nov. 18. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ezzel problémám (pont ott) elmentem orvoshoz, mert azt hittem valami komolyabb pl tüdőgyulladás, de kiderült, hogy izomprobléma. Ún. Trigger-pont (izomcsomó könnyebben alakul ki) van ott és az fáj mivel megfeszül ott az izom amikor levegőt veszel, vannak rá torna gyakorlatok a neten, ha nagyon zavar, de nekem szimplán attól elmúlt, hogy sokat sétáltam, tettem-vettem és kilazult ott az az “izomcsomó”.
2020. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, nehogy tüdőmmel legyen valami nagy gond! De mikor előszőr csinálta ezt, akkor gyorsan elmentem dokihoz, és meg halgatta a hátam, azt mondta nincs semmi a tüdőmmel. De most hogy megint, ugyan ott, és már lassan 3 napja, és nem akar elmúlni, nagyon be vagyok ijedve! Már be jelentkeztem, mellkas röntgenre is, biztos ami biztos alapon. De azért ide is írta, hátha valaki tud valami megnyugtatót írni. És tényleg, már ez is kicsit nyutatóbb, amit írtál, és nagyon köszönöm!!!!
2020. nov. 18. 13:15
 3/3 Arya93 válasza:
Kérdező. Lehet tudni mi volt a gond? Mit mutatott a röntgen?
2022. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!