Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres eltávolítás után...

Lézeres eltávolítás után kialakulhat újra a tyúkszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyár vége óta küszködtem a tyúkszemmel, először tapasszal akartuk eltávolítani, de sajnos ez a módszer nem vált be, így nagyjából egy hónapja lézeres eltávolításon vettem részt. A doki azt mondta, nem érti, hogy alakulhatott ki tyúkszem, ugyanis a "gyűrűslábujjamon" volt, de se a talajhoz nem ér lépés közben, se egy másik ujjam nem ér hozzá.

Kb két hete teljesen begyógyult a beavatkozás utáni seb, azonban szinte azóta ugyanúgy fáj, mint az eltávolítás előtt, és mintha lenne is ott egy kis kinövés. Lehetséges, hogy újra kialakult a tyúkszem a kézeres eltávolítás után, vagy esetleg nem vágta ki jól? Ha újra kialakult, az mitől lehet?

Válaszotok előre is köszönöm!

21/L



2020. nov. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet ez a beavatkozástól még mindig...de simán kiújulhatott

esetleg tudsz képet feltölteni hogy jobban lássuk? szerintem mindenképp cseréld le a cipődet és zoknijaidat, lehet azokkal volt a probléma azért alakult ki.. vagy más probléma nincs a lábaddal? az is okozhatta esetleg

2020. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képet nem szívesen töltök fel a lábamról lol, de egyébként nem, semmi más gondom nincs a lábammal, annyi, hogy nemrég váltottam át téli cipőre, ami szűkebb, mint a nyári. Amiatt lehet?
2020. nov. 20. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehet...csizmát hordasz? megértem, én is utálom ahogy kinéz a lábam:))) ha gondolod esetleg küld priviben, viszonylag nagy tapasztalatom van ezekkel, mert nekem sok baj van vele
2020. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!