Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A thai masszázsnak történelmil...

A thai masszázsnak történelmileg része a "happy finish"?

Figyelt kérdés

Igyekszem nem átmenni alpári stílusba sehol de a téma miatt elég nehéz:)


Sokat járok masszázsra, mert sportolok amúgy meg munka miatt sokat ülök megbeszéléseken, laptop előtt, autó, repülő, etc. és jól esik hogy kicsit ugrál a hátamon valami thai leányzó, meg jó erősen átnyomkodja minden izmomat.


Ami viszont furcsa hogy szinte minden egyes alkalommal felajánlják a lányok valamikor masszázs közben a "happy finish"-t. És ne azt képzeljétek el hogy az Árkád mögé járok valami földalatti "thai masszázs" barlangba, konkrétan Budapest legjobb helyein lévő és "legelőkelőbb" szalonjai vannak közel hozzám (BAH csomópont, Rózsadomb, Hűvösvölgy, Pasarét, etc., de szándékosan nem fogok olyat írni amelyikből bármelyiket azonosítani lehet:) és még ezeken a helyeken is van olyan lány, aki ajánlgatja.


Legutóbbi példa, múlt hétről: a hátamon feküdtem, a hölgy éppen a combom belső felét masszírozta, a tövénél, a lágyékomnál konkrétan. Eléggé útban volt a "csomag", a sausage and beans, neki is sokszor beleakadt keze meg útban is volt és nem tudta ott masszírozni, ahol akarta, úgyhogy lenyúltam és megigazítottam, áttettem a másik oldalra. Na a lány már mosolygott és a kis kezével mutatta (félreérthetetlen le és fel f@szverő mozdulatokkal) hogy ő nagyon szívesen. Mondom neki köszi de inkább a masszázst fejezd be. Csinálta tovább becsülettel majd egy fél órára rá (már a masszázs vége felé) megint csak azt veszem észre hogy rajta van a keze, és veszettül mosolyog, meg mutogat, hogy nem akarom-e? És ez csak egy példa a sok közül, valahogy mindig kilyukadunk itt, általában akkor amikor a hátamon fekszem és a combomat masszírozzák, de volt már olyan is hogy egy lány rögtön azzal kezdte hogy elkezdett fogdosni meg a nadrágomat lehúzni és kérdezte hogy "Hand?". Egy hely volt ahol még a recepciónál előre elkérték a pénzt, na ott már számítottam rá hogy lesz valami, mert ilyet más jellegű létesítményekben szoktak csinálni:) De a masszázs ott is jó volt.


Namost leszögezném hogy én a masszázsra tényleg a masszázs miatt járok, nem azért hogy kiverjék nekem. Ugyanakkor ennyi eset után már elgondolkoztat hogy ez tényleg ennyire természetes, hogy a happy finish része a thai masszázsnak, vagy velem történik csak ez meg mindig? Még arra gondoltam hogy általában a 1.5 órás száraz (vagy ritkán olajos) masszázst szoktam kérni, lehet hogy ez a kódneve a happy finish-nek, tudják a lányok hogy aki ezt kéri az azért kéri hogy ki legyen neki verve?


Azért vagyok bizonytalan mert a lányok tényleg jól masszíroznak, az összes. Tehát sose azt érzem rajtuk hogy ők tulajdonképpen azért vannak itt hogy f@szt verjenek, és masszírozni nem, vagy csak alig tudnának. Hanem tök profi az összes, és csak úgy mellékesen felajánlják mindig, hogy ki is verik nekem, ha szeretném. Lehet egyszer most már hagyni kellene, csak állandóan meglepődök mert nekem a masszázs nem egy erotikus valami és soha nem gondolok arra közben hogy de jó lenne. A masszázs esik jól. Viszont már egyszer-kétszer gondoltam rá, hogy végsősoron nem biztos hogy ellenemre lett volna, persze csak azért hogy autentikus legyen az élmény. Talán erre való az a kis borravalós dobozka, amit mindenhol ki van téve?:D


2020. nov. 18. 21:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

"noi vendegek, akik feltelezem nem happy finishre mennek"


Tévedés!

A mondat úgy helyes, hogy "nem mindegyik".

2020. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
én egy thai masszázs szalonban dolgozok, nálunk aláírnak a lányok egy papírt, hogy ha ilyennel próbálkoznak, repülnek azonnal. Persze lehet így is akad olyan csajszi, aki ennek ellenére bepróbálkozik. De általában ők jönnek hozzám, hogy a vendég fogdosni akarta meg elővette a farkát.
2020. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
Sad finish...
2020. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13%

"nálunk aláírnak a lányok egy papírt, hogy ha ilyennel próbálkoznak, repülnek azonnal."


Ajjj... Akkor oda se megyek maszíroztatni magam :D XD


Én biztos örülnék neki ha lenne ilyen opció. És nem kényszerből lenne hanem a lányok szabadon dönthetnének erről. Fülig érne a szám az is biztos meg tökre zavarban lennék :)

2020. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
van ezer hely a városban(Budapest) ahol csinálják. Mi nem azt a vendégkört céloztuk meg
2020. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
18%

"nálunk aláírnak a lányok egy papírt, hogy ha ilyennel próbálkoznak, repülnek azonnal."


Ezt természetesen nem kell komolyan venni.

Ez a papír csupán arra szolgál, hogy a hatóságok felé le legyen fedezve a tulaj.

Mindenhol felajánlják a csajok plusz pénzért a "kézi levezetést".

2020. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

#5


"A párom is volt már nem egyszer masszáson, sosem ajánlották fel neki"


Otthon mindenki ezt mondja...

:)

2020. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
lehet máshol így van, nálunk nem :) A tulaj azt szeretné, hogy egy feleség szívesen és nyugodtan befizesse a férjét hozzánk, mert nem olyan híre van a helynek. és működik
2020. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát eléggé sajnálatos hogy a nők ennyire nem bíznak a párjukban. Szégyeljék magukat a feleségek! Mi lesz a következő? Erényöv?
2020. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%

#18


...és persze áll nálatok a feleségek hosszú sora, hogy befizessék a férjeiket.

Ezt ugye te sem hiszed el.

2020. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!