Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájdult meg a fejem?

Mitől fájdult meg a fejem?

Figyelt kérdés
Most kezdet el fájni a fejem meg a szemgolyóm.

2020. nov. 18. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Jön a hidegfront. Nekem is fáj most a fejem.
2020. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehetséges, Hogy elfàradt a szemed, azèrt fájdult meg a fejed ès a szemgolyód is! Sok esetben a kettô egyûtt társul. Javaslom pihentesd a szemedet, ès Meg fogod látni, Hogy a fejfájásod is èl fog múlni!
2020. nov. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aludtam rá egyet, úgy látszik megjavult. Nem tudom mitől lehetett.
2020. nov. 19. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írják. A frontos válasz is lehet; de szerintem is kinkább az, hogy túlerőltetted a szemedet; meg a látódegek is szóval a szemedhez kapcsolódnak. Gép előtt ülő munkánál, ha valaki dolgozik, jár óránként 10 perc szünet; pontosan azért, hogy kicsit pihenjenek a szemei; és ne 'örökösen' azt a monitort bámulják. Ki is száradhat tőle a szem, be is pirosodhat; el is fáradhatnak azok a szemizmok/látóidegek; tehát legközelebb ne erőltesd túl a szemedet; mert én is arra gondolnék, hogy ez lehetett. Szóval ne kínozd a szemed. Egyébként, másik dolog, egyik osztálytársam úgy volt vele, hogy javult a szeme; és akkor a tanárunk meg mondta, hogy lehet, hogy ő magán nem veszi észre, de nagyon hunyorog; úgyhogy mégiscsak jobb lenne, ha hordaná azt a szemüveget; mertha ennyire erőlködik, hogy pontosan lásson. Szóval lehet, hogy nem csak túlterhelted, hanem még lehetségesnek tartom, hogy esetleg szemüveg is kéne; de ne kelljen, mert jó egészséget kívánok a számodra szeretettel. :) Tehát ne kínozd a tested; mert ha kínzod, akkor elő jöhet valami betegség pl. Tehát mondjuk akinek nincs még kialakulva olyan fizikuma; hogy pl kisebb súlyokkal megedződött; és hirtelen emel fel valami nagy dolgot, az sérvet kaphat; tehát ugyanígy a szemedet sem szabad túlerőltetni.
2020. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*tömören: vigyázni kell magadra, mert az egészséged ajándék, ha alapból egészségesen kaptad magad; akkor azt próbáld minél tovább egészségesen is megőrizni, hogy ne fájjon semmid; tehát ne nyüstöld magad; ha elfáradt a szemed; tarts szünetet mindenképpen.
2020. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*amúgy az is lehet, hogy ráadásul rossz szögben ülve nézted a monitort. Tehát arra is figyelj, hogy kényelmesen legyél elhelyezkedve.


Ja és külön, mégegy sztori; a testhelyzet úgy is fontos lehet,hogy vérellátás szempontjából. Tehát ha pl valahova nem jut belőle annyi, mint igény szerint kéne; még pl az is lehet rossz. De az mondjuk zsibbadást okoz, ami egy másik kategória, de szóval úgy is kell ülni, hogy jól áramoljon a véred, és egyébként időután ott is át lehet mozgatni magad; szerintem egy idő után az ember testének is igénye van rá, hogy átmozgassa magát; mert menet közben pl én asszem,hogy lassulhat is a vérkeringés; és akkor pl attól is émelyeghet; tehát az időnkénti önmagad átmozgatás szerintem kell. Amúgy nekem már tényleg volt olyan, hogy irodai meló, és úgy éreztem, kicsit át kell mozgatni magam; mert már kezdek émelyegni, rosszul lenni; vagy pl ha túl sokat áll valaki pl egy sorban, főleg, ha zsúfolt helyen;akkoris kell legalább, hogy a lábát mozgassa. | Na és most jön a sztori. Apu anyukája-mamám kedveskedni akart anyunak , és csak úgy kérdezés-kérés nélkül elkezdte masszírozni mama anyu lábát. És úgy jó sokáig masszírozta, anyu nem szólt, hogy nem jó. Na, másnap meg anyámnak olyan brutál fejfájása lett; és meg volt győződve, hogy amiatt, hogy a mama valszeg rossz technikával masszírozta a lábát, nem jó helyen tapogatta az idegeket; szal ja. És akkor másnap ettől lett brutál fejfájása. | Egyébként engem is masszíroztak úgy már, hogy tök rossz volt; de olyan aranyos volt az illető, hogy csakúgy odajött, nem mertem neki szólni, hogy teljesen rosszul csinálja; volt ahol úgy megnyomorgatta a hátam, hogy közben fájt, egy másik része a hátamnak ugyanakkor ezzel párhuzamosan zsibbadni kezdett attól amit művelt, de szóval olyan kedvesen jött oda, -ő is ugyanúgy szó nélkül, mint mamám anyámhoz- hogy nem mertem neki szólni, hogy ez borzalmas , amit csinált. Teljesen rossz volt. Pedig a masszírozás pont a felfrissülést kellett volna hogy szolgálja, és én tehát akkor pont tök friss voltam; az illető meg úgy szétnyomorgatta a hátamat; hogy nagyon kellemetlen volt. És azon tűnődtem, hogy lehet, hogy valakinek ennyire nincsen ösztönös érzéke ahhoz, hogy hol kell, hogy kell masszírozni. Voltam már többcsillagos szállodában is, ahol volt masszázsszoba; na, oda is elmentem, ott is nyomkodott az illető, de ott jól csinálta, ott profin. Az egyedüli, amit ő elszúrt az az volt, hogy a legvégén az egyik lábszáramon fölhúzta a kezét (de erősen megnyomva); és szerintem is ott kicsit a vérkeringéssel szemben. Tehát még akkor csinálhatott volna egy mozdulatot, amivel visszamasszíroz, hogy az is kellemes legyen; de tehát a többi , amit csinált, az jó volt. Ottan neki se mertem szólni, hogy ne fölfelé már, hanem lefele; meg amúgy asszem, már le is lécelt; mert folyamatosan jöttek hozzá az emberek, és két ember között kezet mosott mindig, ahogy kell. De szóval ez mégegy; hogy erre is figyelni kell, hogy amikor már befejezi a masszázst; akkor már az utolsónál így ne masszírozza már föl az ember lábszárán a kezét; tehát ez itt most tanulságos, hogy én itt leírom. Amúgy a többi amit csinált tehát jó volt. :) Ja és egyébként egyik esetben sem lett volna szükségem masszázsra, ahogy anyámnak se ; és a szállodainál meg pl gondoltam, kipróbálom, ha már van. Ez valami olyan volt, hogy az egész cég be lett fizetve 4 napra; és kaptunk ilyen kuponokat is; gondoltam, ha má van , akkor megyek, kipróbálom:D:D Ja és tehát volt egy három fős család, és akkor én pár éve a családból a gyereknek az osztálytársa voltam, és akkor jóban is maradtunk, és akkor hívtak, hogy menjek negyediknek. :):)

2020. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!