Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elkapta a Covidot, azoknak...

Aki elkapta a Covidot, azoknak milyen gyógyszerek, vitaminok segítettek végül?

Figyelt kérdés
Én már egy bő hete itthon vagyok és csak a lázam múlt el! A fejem ugyan úgy visszatérően fáj, szúr a hátam, estére bedugul az orrom és fáj a torkom. Az ízlelésem és szaglásom megmaradt. Szedem, amit mondott a dokim,(direkt nem írom le miket), de nem értem, hogy miért nem javulok. Sőt már két napja szédülök is.

2020. nov. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin elvileg szükséges.
2020. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kakukkfű tea. Influenzánál évek óta használom, erős vírus ölő.
2020. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs ellenszere a koronavírusnak, így lényegében semmi nem segít.

Általában C, D vitaminokat, cinket szoktak felírni a betegeknek, ami inkább az immunrendszert erősíti.

Köhögésre köhögéscsillapítókat, de attól még a vírus nem pusztul ki.

2020. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amiket szedek:

C és D vitamint, gyömbéres, mézes, citromos teát iszom. Torokfertőtlenítőt és a lázra még volt csillapítót szedtem.

2020. nov. 19. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
A vitamin azért kell, hogy ne betegedj meg a vírustól, ha találkozol vele. Mostmár mindegy, meggyógyulni nem fogsz tőle, nem arra való
2020. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
96%
#5: Konkrétan a D-vitamin azért jó, mert úgy találták, hogy kisebb eséllyel alakulnak ki komolyabb tünetek és gyorsabb lefolyású a betegség, ha nem D-vitamin hiányos a beteg. C-vitaminról korábban szintén azt mutatták ki, hogy a légúti fertőzések lefolyását könnyíti (napi 1-3000 mg), azt viszont nem bizonyították, hogy lenne betegségmegelőző hatása. Torokfertőtlenítőt azért alkalmaznak ilyenkor, hogy megelőzzék a bakteriális felülfertőződést.
2020. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
A kérdezőnek mondogasd, én orvos vagyok, pontosan tudom mi-mire való. A betegség középen elkezdett vitaminszedés olyan, mint halottnak a csók
2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A primitív Kalmopyrint szedtem, amit sokan nem is tartanak gyógyszernek, de éppen úgy bevált két hét alatt, mint az influenzánál.
2020. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!