Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatnátok magatoknak az...

Beadatnátok magatoknak az Európai Gyógyszerügynökség által nem engedélyezett orosz Szputnyik vakcinát?

Figyelt kérdés

Az EU-ban nem engedélyezett a felhasználása, elvileg behozni sem szabadna.

De a kormány sokat rendelt belőle, és láthatóan nagyon ragaszkodik hozzá, nem érdekli a német, amerikai oltóanyag.

Mit szólnátok, ha kötelező lenne megkapnotok? És magatoktól beadatnátok?



2020. nov. 19. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, beadatnám magamnak (csak önszántamból)
Igen, beadatnám (és az sem zavar, ha kötelezővé teszik)
Semmiképp nem adatnám be
Még nem tudom, hogy beadatnám-e
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz a magyar kísérleti nyúlnak az ócsó Szputnyik is, had repüljön. Nem csodálkoznék, ha kötelezővé tennék, elvégre imponálnia kell Orbánnak az orosz felé. Nem adatnák én be magamnak semmit ,főleg ilyen szputnyikokat nem, még a neve is röhej. Miért nem lett a neve inkább Csernobil?
2020. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám mit tud. Ezekkel a Kínai dizájner drogokkal is beszoktam magam injekciózni. Van amelyik tök jó érzést ad. Nem félek én a haláltól. Az élettől attól félek - mert nehéz.
2020. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
X_D_D_
2021. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Sputnyikkal biztos nem. Akkor inkább átszöknék (ha kell éjjel, az éjszaka sötét leple alatt, a legnagyobb titokban), a szabad világba, Ausztriába.
2021. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!