Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres anyajegylevétel arcról?

Lézeres anyajegylevétel arcról?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz egy anyajegy levételem arcról, persze ha nincs probléma vele. Szeretném megkérdezni, hogy akinek volt, mennyi idő alatt gyógyult meg legalább korrektorral elfedhető szintre, illetve milyen nyoma maradt. Rosszabb vagy jobb? Félek, hogy mi van ha rosszabb lesz. Szikével veszik csak le, meg az a jó kommenteket nem kérek. Szike híve vagyok én is, kivéve arcról.

2020. nov. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem égetéssel tüntettek el egy kb. borsszemnyit. Kb. 2 hétig kellett óvni,takarni naptól, portól, utána csak aki tudta, hogy történt valami az arcomon, az tudta felfedezni a nyomát.
2020. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szikével kell levetetni, csak az a jó.
2020. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es, ez biztató. :) 2-es, ha nem az arcomon lenne, egyértelmű, hogy a szikét választanám, de írtam, hogy "csak a szike" kommentek most nem kellenek. Arcomat nem fogom metszetni, ha csak nem melanóma v egyéb gyanú áll fent, mert plasztikai sebész is ide-oda, láttam már barbár munkát. Ha mégsem lehet lézerezni, mivel csak esztétikai indok, akkor inkább elviselem ezt, mert egy undorító hatalmas heg sem jobb.
2020. nov. 20. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az égetésen kívül volt egy szikés bazalióma eltávolítás is az orromról. 4 öltéssel varrta össze a sebész a vágást, ennek ellenére olyan gyönyörűen gyógyult meg, hogy nagyon kell keresgélni, hogy megtaláljam a szinte láthatatlanná vált vágás nyomot. Pedig nem plasztikai sebész, csak egy sima vidéki sebész végezte helyi érzéstelenítésben a műtétet.
2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy sosem lehet tudni, hogy kinél hogy reagál a metszés. Egyik ismimnek plasztikai csinálta, nem lett szép, a másiknak az sztk-n ingyen csinálták, mégis szép lett. Szóval sajnos semmire sincs garancia. Persze a lézerre sem, de arról még nem hallottam, hogy undorítóbb lett bárkinek is, mint maga az anyajegy.
2020. nov. 21. 22:56
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt előre kell akkor tisztázni milyen módszer legyen, lehet-e egyáltalán lézerezni. Lézeres megoldás is jó, talán az egyszerűbb is minden szempontból, csak akkor nincs szövettan.
2020. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van időpontom rá. Előbb megvizsgálja és ha nem kóros akkor fogja csak lelézerezni. Amúgy kiállós nem lapos, vagyis, ha amúgy nincs baja, akkor jó a lézer. (ha nem kiálló lenne, akkor nem is zavarna.)
2020. nov. 23. 15:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :) Remélem lelehet úgy szedni és nem kell majd megbánnom. :) Rosszabb ne legyen:)
2020. nov. 23. 15:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!