Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég ha minden másnap fűrdök/z...

Elég ha minden másnap fűrdök/zuhanyzok? 25-29/F

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem bírnák ki hogy ne fürödjenek minden nap. Izzadásgátló létezik, amúgy meg elég. Nem kell híresztelni én se szoktam, bár nálam nem rutin de sokszor előfordul. Főleg ha nem végzel izzasztó munkát.
2020. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem elég. A minden napi tisztálkodás el elengedhetetlen, bár kinek mi .

Én általában reggel is és este is fürdők

Sokkal jobban indul úgy a napom ha reggel is le zuhanyzóm sokkal frissebb érzetet ad

Este is ugyan így vagyok vele :)

22/L

2020. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem ezt, hogy: "25-29/F"

4 éven át tartó folyamatról van szó?

2020. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
nem
2020. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fürdés és a tisztálkodás 2 különböző dolog.

Sok fürdés a bőrnek káros is lehet.Eltávolitod azt a réteget is,ami a baktériumok bejutását védené a testbe.

2020. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valójában 3-4 naponta elegendő lenne a tusolás/fürdés, ha az egyén nem végez izzadással járó tevékenységet stb. Ez nem egyenlő a tisztálkodással és az ápoltsággal.

Aki szerint naponta fürdeni/zuhanyozni KELL, mert aki nem teszi, az igénytelen, az nem tudja mit beszél.

A bőrön egyrészt sok baktérium van, amiknek csak árt a sok tusfürdő és társai, másrészt a víz eltavolítja a felső elhalt hámréteget.

2020. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit minden nap kotelezo megmosni, az alvazad elol, hatul. Honalj es lab pedig szag miatt. Oszinten, ot perc alatt ures kadban zuhannyal vagy csap alatt celiranyosan az adott testreszeket. Amugy az ezen kivuli alkatreszeinket nem is kellene vegigszappanozni naponta, csak vizzel mosni.
2020. nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik szerint mosakodni nem muszaj minden nap, arra azt mondom, bidere ulni naponta tobbszor kene ulni ezzel szemben. Mar ha volna. Egy seggmosas, meg elol, amink van az nem pipereszes kerdese.
2020. nov. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!