Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aknés a hátam, mivel próbálkoz...

Aknés a hátam, mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Már viszonylag régebb óta áll fenn ez a problémám, pattanásos a hátam. Elmentem vele dokihoz, nem igazán tudta megmondani mi lehet, a kozmetikus azt mondta ilyenekkel nem foglalkozik, végül a doki felírt Dalacin oldatot. Kicsit több mint féléve kenem vele a hátamat napi 2x (az orvos mondta hogy legyen ennyi) változott ugyan, de igen lassan múlnak, és ha egy eltűnik jön a másik, vagy egy barna folt marad a helyén. Azt kezdem észrevenni hogy ez az oldat kb mint halottnak a csók. Azon gondolkozom hogy bőrgyógyászhoz kellene fordulni, viszont az alapból olyan hogy 2 hónap múlva ad időpontot, és most a vírus miatt egyáltalán nincs is rendelés (maszek a közelben nem rendel) Arra is gondoltam hogy lehet ez valamilyen allergiás reakció, és valamit ki kéne iktatni az étrendbemből? Vagy a szalicil savval próbálkozzak esetleg?
2020. nov. 21. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy az étkezés a legmeghatározóbb. Én ha sok rossz minőségű csokit eszek, akkor mindig előjönnek fájdalmas, gyulladt pattanások.
2020. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!