Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás, fülkürthurut és egy...

Fülzúgás, fülkürthurut és egy hónapja tartó panaszok náthával?

Figyelt kérdés

Mit lehetne tenni? Már voltam 4 fül orr gégésznél is és csak fülkürt tornát ajánlottak, de már nappal is zavar a hang, illetve fája jobb fülem. Este nagyon zavaró alvás miatt, nagyon stresszelek miatta. Romlott a hallásom és nem tudok egy hónapja meggyógyulni.

Mit tegyek?



2020. nov. 22. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Antibiotikumok nem kaptál? Ha már romlott a hallásod, valami gyulladás lehet a dologban.

Fülzúgásom nekem is volt, Otipax fülcseppet vettem, attól néhány nap után elmúlt.

2020. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kaptam, mert dokik szerint víruros eredetű. Legközelebb Szerdán, majd remélhetőleg Pénteken megyek fül orr gégészhez, ahol negmondják hogyan tovább. Nem tudok az alapbetegségből kigyógyúlni, ez meg ráment a füleimre.

Addig is fülkürt tornázom, de rákérdezek a fülcseppre és az antibiotikumra! Köszönöm!

2020. nov. 22. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért én nyomatékosan kérném a helyedben, hogy alaposabban nézzenek utána. Pl. egy képalkotó vizsgálat is eszembe jut. Anyósomnál hasonlóból indult a dolog, kiderült, hogy egy durva autoimmun betegsége van, most nem azt mondom, hogy neked is az van, mert ritka betegség, a lényeg az, hogy ott valami csúnyábbnak kell lennie, mint amit fülkürt tornával meg lehet oldani.
2020. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már rosszabbodott azóta sajnos, holnap megyek MR-re, Hétfőn fül orr gégészhez, mert furán fáj a fülem és halkult megint, Szerdán meg ultrahang és röntgen

Remélem okosabb leszek és segítenek, mert nagyon félek, hogy valami maradandó lesz ebből.

2020. dec. 5. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt még talán orrcsepp is kellene + napi (esetleg többszöri) gőzölés, inhalálás.
2020. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet azóta, jól vagy már?
2020. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy fokkal javult az álalpotom, viszont még mindig lábadozom. Azóta a nátha nagyjából teljesen eltűnt, a füleim hol jobbak, hol rosszabbak. Nagyon érzékenyek, így a hangos család sokszor megfájdítja, de igyekszem jobban lenni. Jelenleg MR és röntgen kiértékelésre várok, ha nincs fizikailag semmi elváltozás, akkor tényleg csak idő és nyugalom kell már. Köszönöm kérdésed!
2020. dec. 11. 22:34
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Azóta jobban vagy?

2023. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!