Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cataflam után pár órával...

Cataflam után pár órával lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Csak mert a tájékoztató nem írja, hogy nem. Ha valaki ivott rá, le írna mit tapasztalt?

2020. nov. 22. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Persze, akár azzal bevenni is. Miért volna lehetetlen, hiszen az alkohol is folyadék.

Az már más kérdés, hogy egészséges dolog-e és milyen káros hatása van.

Anníira alkoholfüggő vagy, hogy nem bírsz ki 8-10 órát szesz nélkül?

2020. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Gyengiti a gyogyszer hatasat, amit nem ok nelkul vettel be.
2020. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
Fiatalokat figyeltem ezeknél állandóan Energia ital Cataflam meg vagy töményszesz vagy pezsgő volt. Ott keverték mindig. Gondolom így egyben hatásosabb, mint utána inni rá :D Pár éve volt ez menő tényleg egy éjszaka alatt a bolt csak ezeket forgalmazta (napközben meg a gyógyszertárakat fosztották ki a cataflam-ért, gondol valakivel feliratták valakinek , akinek volt idősebb rokona azt nyomatták).
2020. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem szabad egyszerre. Sajnos fiatal koromban mi is bevettuk az alkohollal és nagyon berugtunk. 17:30-kor vettem be kB és 10 felé szeretnék sort inni.
2020. nov. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!