Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atópiàs dermatitis a nemi...

Atópiàs dermatitis a nemi szerv körül?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan a neki szervemen, inkább felette jött ki atópiàs dermatitisnek kinéző kiütés, nekem van ilyen betegségem, a karomon, meg egyéb helyeken is van rajtam, de itt még soha nem jött ki rajtam. Bekentem olyan krémmel, amivel máshol szoktam az allergiámat, de nem történt semmi azon kívül, hogy kiszàradt ott a bőr. Bekentem Neogranormonnal, meg Bepanthen-nel, de egyik sem hozott megoldást. Orvos nem nagyon van, kb egy hét múlvàra kapnék a házi orvoshoz időpontot, szóval nem igazán vagyok kisegítve.

Lehet, hogy atópiàs dermatitis? Teljesen úgy néz ki.

Minden nap fürdök(van, hogy kétszer is), tiszta vagyok, van hogy egy nap kétszer cserélek fehérneműt is, nyilvános mosdót nem használtam az elmúlt hónapokban, és egy fix szexpartnerem van, akivel gumival védekezünk is. Más tünetem nincs.

Mit ajánlotok rá esetleg? Vagy lehet nem is az? Aggaszt az, hogy a kiütésre való gyógyszertári kenőcs nem használ, mert a testem többi pontján használ a kenőcs mindig.


2020. nov. 22. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!