Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A héten megyek orvoshoz,...

A héten megyek orvoshoz, órákat kint fogunk állni a hidegben. Tippek, hogy ne fàzzak meg?

Figyelt kérdés
Üzemorvoshoz megyünk, és azt a tájékoztatást kaptuk, hogy arra készüljünk, hogy mind a harmincan kint fogunk állni a fagyban, mert nem lehet bemenni az épületbe, csak egyesével. Hát az üzemorvos nem két perc alatt fog végezni 1-1 emberrel, szóval alaphangon 2-3 órahosszàra számítok. Megfàzni nem akarok, mert jelenleg orvos sincs, vagyis van, de ha betelefonàl valaki, hogy meg van fázva, akkor ki se jön az orvos, csak covidossà nyilványítjàk az illetőt, és becsukják két hét házi őrizetbe. Nos, én egyedül élek, hogy itt döglenék éhen, ha engem becsuknànak, szóval el kéne kerülni a megfàzàst. Tudom, hogy vannak emberek, akik minden áldott nap(télen is) kint dolgoznak a szabadban, első sorban tőlük várok választ, de ha van másnak is tippje, akkor azt is meghallgatom szívesen.
2020. nov. 24. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség, miért nem oszanak be titeket 15 percenként? Akkor nem kén ott állni órákat. Amúgy télikabát/sapka/kesztyű, termoszban forro tea.
2020. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több réteg ruha,vastag zokni ,sapka,nem egyhelyben állni ,kicsit járkálni...De amúgy ez tényleg nem járja így ,jelezni kéne valahol h ez így nem elfogadható,ezt akár az üzemorvosnak is lehetne mondani...
2020. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot.
2020. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet időpontot kérni, kipostàztàk, hogy mindenkinek egyre oda kell menni, és ennyi. Az üzemorvost sem ismerjük, és elérhetőséget sem adtak, csak a címet, hogy hova kell menni, és közölték, hogy erre készüljünk. :/
2020. nov. 24. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor én 2re mennék oda.
2020. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Önsegítésképpen osszátok be egymás között az időt. A távol lakók legyenek a sor elején, a közelebb lakók meg a vége felé. Ha a vártnál gyorsabban (vagy lassabban halad a vizsgálat, nekik telefonon lehet jelezni, hogy mikorra menjenek oda.

Egyébként az orvos eljárása tényleg elfogadhatatlan. Szóljatok a munkáltatónak, ő fizeti, intézkedjen, hogy normálisan bánjon veletek. Jelezzétek a szakszervezetnél is, ez érdekvédelmi kérdés, ők is beleszólhatnak. Ha nincs szakszervezet, itt az ideje belépni, és megalapítani a helyi csoportot.

A mi üzemorvosunkhoz is 10 perces beosztással vannak berendelve a kollégák, pedig én közalkalmazott vagyok, és nem hiszem, hogy túlfizeti a doktort a tankerület az extra szolgáltatásért.

Emlőszűrésen voltam a napokban, ott is az utcán kell várni a szűrőbusz előtt, de óra , percre megmondják, mikorra menj. Igaz, a rendelés végére csúsztak egy kicsit, de nem csődítettek oda reggel 8-ra 40 nőt...

2020. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem munkáról van szó, hanem munkaügyis képzést fogunk kezdeni, szóval a többi emberrel nem ismerjük egymást, a héten fogunk először találkozni, szóvak szólni nem nagyon tudunk egymásnak, maximum meg tudjuk beszélni, hogy kinek, hogy megy busza, milyen messze lakik, stb. Valószínűleg ez lesz egyébként.

Ma hívtak fel, és azt is mondták, hogy jó lenne hamarabb oda érni, mert vizsgálat előtt valami tájékoztató is lesz az épület előtt, szóval az sem opció, hogy később megy bárki is.

Egyébként nem is értem, hogy egy világjárvány közepén, hogy lehet odacsődíteni 30 embert egyszerre bárhova is. Az oké, hogy egy osztályban leszünk, de úgy néz ki, hogy kisebb csoportokban leszünk, és egyszerre mindannyiunknak nem lesz órája együtt.

2020. nov. 24. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor azon a tájékoztatón mindjárt nekik is lehet szegezni a kérdést, hogy melyik idióta találta ki ezt?
2020. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!