Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitól ugrál magától a felkarom...

Mitól ugrál magától a felkarom alsó része?

Figyelt kérdés

Úgy kell elképzelni mint amikor a verőér lüktet, másodpercenként kitüremkedik és ilyen pulzusszerűen ver egyet. Pont azon a részen üt ahol a bicepszem végződik és közelít a kar a hajlat felé.


Mi okozza ezt?



2020. nov. 24. 11:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Rohadtul idegesítő, kikészít, hol lassabban hol gyorsabban rákapcsol. Amikor pedig üt egyet akkor olyan mintha belülről megpaskolnák a karom.
2020. nov. 24. 11:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány.
2020. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem a szívem miatt?

Mondjuk nem vagyok rosszul.


Csak a jobb oldalira jellemző.

2020. nov. 24. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem izomrángás. Próbáld ki vegyél valamilyen magnéziumot, és vigyél be napi 200-300 mg-ot. Van 375-ös is, de annál többet 1 nap alatt nem szabad. Aztán ha szeded mondjuk 1 hétig akkor kiderül. De szinte biztos hogy ez a baj ;)
2020. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam :)



Megijedtem nehogy itt valami csendes infarktus jele legyen, de akkor nem az :)

2020. nov. 24. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Az nem ilyen 😃

Persze lehetne szívritmus zavar is, vagy pl pitvarfibrilláció - de ezekre nagyon kevés az esély.

Tegyél kísérletet első körben a magnéziummal. Aztán ha nem használ, akkor gyanakodhatsz másra. Akkor se kell beparázni, mert az ilyen szívritmuszavarok könnyen kezelhetők - és nagyon ritkán életveszélyesek. A háziorvos tud ezekre is felírni tök jó/olcsó gyógyszereket.


De ezzel nem is kell foglalkoznod. 95%-az esélye hogy magnéziumhiány lesz.

Ne parázd túl :)

2020. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6, tuti egészségügyis vagy:)
2020. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neem. Csak nekem tényleg szívritmuszavaraim vannak. Meg görcseim is néha a magnézium hiánytól ;)
2020. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor van gáz, ha már szédülsz, alig kapsz levegőt, és 140-el kalapál a szíved a helyénél. De azt hidd el észre lehet venni :D

Ez mondom - sima magnézium hiány.

2020. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig tök jól leírtad:)
2020. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!