Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zene hatására rángásaim...

Zene hatására rángásaim lesznek. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Zene hatására rángatózni kezd a fejem(hirtelen mozdulat, nem táncolok, vagy csettintgetek (nem ritmusra, csak random párat). Ilyenkor mászkálok és pakolászom is (bizonyos dolgokat arrébb rakok, aztán vissza, majd megint elrakom)de előfordult olyan is, hogy mondani akartam valamit (érthetetlen volt). Zajos vagyok emiatt és volt már szomszéd, aki panaszkodott, hogy sokat járkálok meg dobálok valamit, illetve sokszor beverem valamimet, mert hirtelen pattanok fel. Nem bírok egy helyben maradni mikor szól a zene. Sosem voltam táncoslábú, életemben nem táncoltam, ez kb. 6hónapja jött elő. Nem tudom mi ez, de szeretnék valamit kezdeni vele, mert zavar másokat. Mit tudok vele csinálni?

2020. nov. 24. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvos
2020. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
táncolj:")
2020. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!