Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylábujjak miért "utálják...

A nagylábujjak miért "utálják egymást" sokaknál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mezítláb egymás mellé teszi valaki a lábfejeit, akkor sokaknál a nagyujj szépen egyenesen folytatja a lábfej belső vonalát, de vannak, akiknél a nagyujj utolsó perce kifelé hajlik, vagy fordul úgy, mintha a két nagyujj tényleg haragudna egymásra.


[link]


[link]



2020. nov. 26. 11:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert így teremtettee az Isten!👌😆
2020. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem megfelelő (alakú) cipőkben kínozzák.
2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyemek sincsenek joban akkor😁... Butyok miatt
2020. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem ezek viszonylag normálisan néznek ki, nekem viszont az egész ferde, mert bütyköm van...nem túl szép és fáj:(
2020. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg genetika határozza meg, kinek milyen, van pár lábfej típus, mely a lábujjakban is megnyilvánul. Az enyéim is "haragudnak egymásra", valamint nekem a nagylábujjaim a leghosszabbak, de alig rövidebbek az utána következők is. (Csak mert az is jellemző lehet, hogy valakinek a nagylábujja melletti a leghosszabb, esetleg a középső.)
2020. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, neked is bütyköd van?
2020. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt eddig sosem vettem észre, de érdekes felvetés.
2020. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!