Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki van még úgy vele, hogy a...

Ki van még úgy vele, hogy a maszkot legszívesebben mostantól mindig hordaná zárt tereken?

Figyelt kérdés

Egészen novemberig be kellett járnunk az irodába. Nem voltam náthás, hörghurutos, stb. Az irodában is kevesebben köhögtek, tüsszögtek, fújtak orrot, mint amúgy ősszel szoktak.


A maszk jelentősen lassíthatná a felsőlégúti fertőzések és az influenza terjedését.


2020. nov. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hordhatod,Ázsiában sok országban viselik a mindennapokban,akár a szmog miatt is. De szerintem ezek után itt sem fognak érte megnézni.
2020. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
47%
Pont ezt mondtam ma én is anyukámnak, hogy akár kötelezővé is tehetnék a jövőben tömegközlekedésen és a vásárlásnál, mert így az influenza se terjedne akkora mértékben.
2020. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hordjad, én megengedem.

De a többieket hagyd békén.

2020. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as nyugi, mély levegő!
2020. nov. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!