Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak olyan házi praktikák...

Vannak olyan házi praktikák amitől magasabb tudnék lenni?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerekre vagy ilyenkere gondolok. Esetleg olyan nyújtások ilyesmik amiket nap mint nap megcsinálva tudnék nőni pár plusz centit. Nyilván nem egyből akarok tudom h hosszú folyamat. Tudnátok mondani ilyeneket ha van? Köszi!

2020. nov. 28. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kor? milyen magas vagy? fiú lány?

Egyébként helyes testtartás, étkezés, sport ( úszás) ennyi...

Többet nem tudsz tenni, legálisaN

2020. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyessel egyetértek.
2020. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milimétereket, max egy centit tudsz növelni a magasságodon ilyen gyakorlatokkal. Egyébként Oroszországban vállalnak ilyen műtétet, hogy eltörik a térded alatt a lábaidat és implantátumot helyeznek be. Egyszerűbb, ha megszokod, hogy te ilyennek születtél. Kivéve ha 22-25 éves kor alatt vagy, addig még lehet nőni.
2020. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát figyelj, nem tudom hiszel e az ilyenekben, de én sokat olvastam a manifesztációról. A testre is lehet vele hatni (hogyan azt nem tudom), olvastam olyat, hogy valaki lecsökkentette a lába méretét, vagy megnövelte a mellméretét ennek a segítségével.
2020. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha még növésben vagy egyél joghurtot.

Olvastam valahol, hogy azok a gyerekek magasabbra nőnek akik több joghurtot kapnak.

Ártani nem fog.

2020. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jézusom ilyen műtéteket meg ilyeneket nem akarok. Csak 1-2 centit még hozzácsapni a mostani magasságomhoz😂
2020. nov. 30. 00:14
 7/7 anonim válasza:
6: négyes vagyok, amit én írtam az nem műtét, hanem ilyen agykontroll szerűség. De azt az 1-2 centit azzal is elérheted, ha javítasz a tartásodon.
2020. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!