Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Daedalon hatását meddig...

Daedalon hatását meddig tapasztaltátok? Mennyire üt ki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elso fel-1 oraban alszom tole, utana meg kb 2 oraig eleg kaba vagyok.
2020. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és 8 órás buszutat kibírnál vele? vagy tudnál mellette dolgozni?
2020. nov. 29. 02:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Dolgozni, koncentralni en nem tudok mellette, tulsagosan kaba vagyok kozben. Azt hiszem a hatasa valami 5-6 oraig tart, en kibirtam mar 12 oras buszutat is egy tablettaval, de emlekeim szerint azert, mert akkor leginkabb aludtam, ejszaka utaztunk. Szerintem teszteld le amugy otthon, es meglatod, hogy mennyire ut ki. Azt jo eszben tartani, hogy ehgyomorra nem szabad bevenni, tehat ha utazas kozben bevennel mondjuk meg egy tablettat, elotte mindenkeppen kellene enni.
2020. nov. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos engem is kiütött kiskoromban, felnőtt koromban még nem utaztam autóval, de sajnos van most ez az országos egészségügyi kirendelés/szűrés, és ha bevenném szerintem nem tudnék mellette dolgozni :/
2020. nov. 29. 02:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy elhiszem, hogy nehez :/ Allitolag a b-vitamin is segit, azt mindenkeppen probald meg. Amugy nekem hanyinger ellen a jeghideg, szinte fagyott viz, es szinten jeghideg kola szokott segiteni, igaz kicsit korulmenyes, de en meg telen sem indulok el ezek nelkul hosszabb utra.
2020. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem altat, biztos nem merném mellette dolgozni.

Olyan hosszú hatása azért nincs, hogy egész nap, 3-4 órás útra kiváló.

2020. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) csak én 30 percet se bírok ki gyógyszer nélkül, nagyon nem szoktam meg :/ más sajnos nem használ
2020. nov. 29. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!