Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha érintkeztem covidossal 7...

Ha érintkeztem covidossal 7 napja,de én tünetmentes vagyok,mehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Múlt héten itt kajált nálunk tesóm,rá 3 napra tünetei voltak,covid pozitív lett tegnap. Csak az egy háztartásban élőket kérdezték tőle telefonon,egyéb kontaktot nem,így szüleim vannak karanténba tesómmal. En masik településen élek. Nekem nincsenek tüneteim. Sajnos nem tudok home office ba menni. Amúgy ha nem szólok,meg nem is adnak meg kontaktnak,erről senki se tud..

2020. nov. 29. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy puszi ölelés ilyesmi nemigen volt,csak nálunk evett,kb egy két órát volt itt, beszélgettünk..
2020. nov. 29. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet írni. A véleményem az, hogy ennek a vírusnak a stigmatizálását meg kellene szüntetni. Szerintem jelezd a főnököd felé a fentieket, és ő eldönti, hogy hogyan járj el.
2020. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy elkaptad. Egyébként igen, terjed lappangási idő alatt is, de azért nem az a jellemző. Átlagosan 5-6 nap után jelennek meg az első tünetek. Mellettem konkrétan 4 napig köhögött egy koronás, egy autóban is voltam az egész családdal, velük voltam több napig, már sejtettem hogy azok amúgy, de nem kaptam el. Én nemtudom h hogyan.
2020. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!