Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van olyankor mikor valakine...

Mi van olyankor mikor valakinek szinte egyáltalán nincs bélgáza?

Figyelt kérdés
Mert erősen úgy sejtem, hogy ez nem normális. Sosem kell szellentenem, de még csak wczés közben is egész ritka, hogy van bélgáz. A bélbaktériumok terén van gond? Probiotikummal kellene pótolnom őket? Ez elég lenne, vagy nagyobb baj lehet? Már elég régóta ez a helyzet, de hogy wczés közben is alig van, az utóbbi időben jött l. Elég érzékeny az emésztésem, oda kell figyelnem nagyon mit eszek.

2020. nov. 30. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne baj? Valószínűleg azért nincs, mert nagyon odafigyelsz az étkezésre.

Inkább az szokott gázos lenni, akinek gond van az emésztésével.

2020. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a túl sok bélgáz sem normális, csak úgy gondolom, ez a másik véglet sem az. Főleg, hogy valóban baj van az emésztésemmel. Sokmindenre érzékeny vagyok.
2020. nov. 30. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy jól diétázol. Ha nem tartanád rendesen, akkor biztos lenne puffadás és fájdalom, szerintem örülj neki. Ha nincs hasmenésed, székrekedésed, akkor rendben van.
2020. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, hiszek nektek. :D Köszi a válaszokat.
2020. nov. 30. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahol máshol eresztesz :)
2020. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!