Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan beteg?

Miért vagyok állandóan beteg?

Figyelt kérdés

Legutóbb november 4. voltam beteg. Azelőtt augusztus 27. Most is valami kapdos engemet. 1 hónap után. Ez normális szerintetek? Nagyon félek hogy mi lehet ez. Ilyen gyakran nem szoktam beteg maradni. Mi történik velem? Ugye nem HIV fertőzött lennék? Szedek rendszeresen mindennap C vitamint 500-at, és D vitamint 1000-et. Most azok a panaszaim, hogy váladékot érzek a torkomban, és a szemeimnél fáj, és a homlokomnál. Nincs étvágyam, csak aludnék.


Megmondom őszintén már ki vagyok készítve idegileg ettől. Hisz 1 hónapja voltam beteg. Mi történik velem? Mit tegyek?


2020. dec. 1. 09:33
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Valóban ez már nem normális! Az immunrendszeredet kell megerôsiteni! Zinket is kellene szednef, naponta 15 mg-ot! Ha váladèkos a torkod, akkor egy jó kôptetô kellene ami feloldja! Az idegeidre pedig B vitamin komplexumot kellene szedned kb 6 hónapig! Jóbbúlást!
2020. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De félek, hogy netán HIV fertőzött lennék. Mivel 1 hónap után újra kapdos valami.
2020. dec. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!