Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelőcsődaganata van anyukámna...

Nyelőcsődaganata van anyukámnak, nem műthető mert nagy a daganat. Van esély a gyógyulásra? .

Figyelt kérdés

Szeretnék hasonló betegekről hallani. meggyógyultak?

Kicsi az esély a gyógyulásra?


Tudnátok valaki ajánlani egy nagyon jó orvost?

NEM ADOM FEL!!!Minden lehetőséget megpróbálok!!!


2010. aug. 11. 17:57
1 2
 1/15 anonim válasza:

mielőtt valaki felteszi a kérdést azért van szerintem itt mer itt válaszolnak is rá

kérdésre válasz: olyan 10-15% os az esély a tulélésére ha jól tudom.. bár ennek utána kellene nézni.. de Magyaro.-n nemtalálsz hozzá megfelelő orvost, csak külföldön tippem szerint.

2010. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a fogamzásgátláshoz semmi, de hiába próbálkoztam nem tudtam máshova kiirni.............

sorry

2010. aug. 11. 18:01
 3/15 A kérdező kommentje:

Külföldön hol??? Kit ?? Merre menjek??

ct-re vártunk és közölték már nagy és nem múthető.

Minek kellett akkor várni? Miért nem műtötték meg akkor.

Azt mondták az pontosan kimutat mindent.

2010. aug. 11. 18:03
 4/15 anonim válasza:
0%
To boldly go where no man has gone before.
2010. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
mert ez magyarország. Itt nincs rendes Egészségügyi rendszer. Szerintem menj Németországba, esetleg Angliába vagy ahol a legtöbb $-t költik erre: az USA-ba... de ehhez nagyon sok pénz kell.. Ha műthető, a műtéthez mégtöbb. Nemtom mennyire vagytok pénzesek, de nemhiszem hogy ezt megengedhetitek magatoknak. De nemvagyok szakértő.
2010. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szia!

Az én anyukám 2009 január 21-én halt meg szájfenékdaganatban.... Sajnos!!!! még a mai napig nem dolgoztam fel, nagy tragédia. Az én anyukám Pestre került a betegségével, oda vitték fel automatikusan, mikor kiderült,kimondottan szájsebészeti klinikára de már az sem volt műthető nagyságú.... De azért megpróbálták elkezdtek nála egy kemoterápiás kezelést, majd sugárkezelést akartak neki adni, de addig már nem jutottunk el... Szeretném kérdezni, hogy anyukád tud még enni? nem gátolja az evésben a daganat?

2010. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
küld el Agykontrollra. az egy alternatív megoldás, de csodákaz tesz. drága, de megéri.
2010. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

már nagyon nehezen megy le neki az étel és nem mindig marad meg pépeset eszik de az is fáj az egész nyelőcsöve már fáj.

de vártunka ct-re hogy az pontos lesz...........

ezért ez lett belőle

hát annyi pénzem valóban nincs hogy ilyen helyekre vigyem

2010. aug. 11. 18:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs esélye

Külföldön sincs.


Nem feltétlenül kéne mindenféle butaságokat rajta kipróbálnod.

Azzal foglalkozz inkább, hogy azt az időt, ami még hátravan, minél jobban megkönnyitsd neki.

Mert nem lesz az könnyű egyikőtöknek sem.

Különösen az utolsó hónap, ha ugyan még van hátra annyi.


Legyél vele őszinte, és mondj el mindent neki, amit szeretnél, mert később neked lesz lelkiismeretfurdalásod miatta.

2010. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Azt hiszem a zsurlótea alkalmas rákkezelésre, ez egy alternatív gyógymód, de olvastam pár sikersztorit. Maria Treben - Egészség Isten patikájából. Ezt vedd meg, nagyon sok hasznos tipp van benne rákkezelésre. Megnézném neked szívesen, de kölcsönadtam barátnőmnek, ő meddőség miatt kérte el tőlem, de mindenféle betegség és gyógymód van benne. Jobbulást kívánok édesanyádnak tiszta szívemből!
2010. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!