Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van azzal aki valoszinusith...

Mi van azzal aki valoszinusithetoleg elkapta a covidot, de tudomast se vesz rola?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom arra panaszkodik h nem erzi az izeket/szagokat plusssz nathas... mivel kulonosebben nincs rosszul igy nincs is agynak dolve ezert ugyanugy jar munkaba , mert nem akar penzkiesest karantenbakerules miatt...mennyire etikus ez? Senki nem figyel ra a munkahelyen h kicsit rosszabbul van...
2020. dec. 3. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire sem etikus,de sajnos a pénz nagy úr. A tanárok sem véletlen teszteltek kevesen,ha kiderül,hogy beteg mehet 60%ért karanténba
2020. dec. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az egész amúgy már elég érthetetlen... én legalább 5 olyan ismerősömről tudok, akiknek ilyen tünetei voltak/vannak, letesztelték őket gyorsteszttel, vérből is, és egyik sem lett pozitív.
2020. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is sokat kapart a torkom, fájt a fejem, gyengének éreztem magam, romlott a szag és ízérzetem. Pont jött a céges pcr teszt, negatív lett.

Tél van, ugyanúgy jelen van mindenféle egyéb felső légúti betegség is. A szomorú az, hogy mostmár lassan ott tartunk, hogy valaki köhint egyet és megsorozzák gépfegyverrel.

Ha nem érzi magát valaki kifejezetten betegnek, de azért érzékeli, hogy valami van, akkor vegyen fel egy maszkot és dolgozzon egésznap abban, tartsa a távolságot a többiektől és még étkezni se étkezzen velük egy légtérben. Nálunk ezt valahogy mindenki átérzi. Teljesen felesleges minimális tünetekkel otthon ülni 10 napig.

2020. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!