Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy "nyugtatjátok" le magatokat?

Hogy "nyugtatjátok" le magatokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha rátok tör a covid-pánik, hogyan tudtok megnyugodni? Néha van, hogy rám is rám jön, hogy mi van akkor, hogyha elkapja valamelyik családtagom, szerettem, és nagyon súlyos állapotba kerül, ne adj isten belehal... Egyszer tök "lazán" kezelem az egészet (félre értés ne essék, nem vagyok vírus tagadó), egyszer pedig rám jön a pánik, hogy úr isten, mi van, ha...

2020. dec. 3. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy, mert én nem vagyok besz.rva... Sikerült elérni a fidesznek hogy az emberek rettegjenek;)
2020. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tör rám.
2020. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első, sajnos tény, hogy mindenkibe bele lett ültetve úgymond a félelem. :( Csak rossz hallani, hogy mostanában egyre több fiatal ismerőstől hallom, hogy kórházban volt emiatt, sosem volt beteg előtte szinte, erős immunrendszerű. Ezért is ijesztő számomra.
2020. dec. 3. 18:52
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Ez a covid egyik hülye lényege. Félelem. Pánik. Betegség. Gyógyszerek.

Kell még több?

Nemetorszag bírósághoz fordult, mert a WHO és egyebek valószínűtlen dolgokat hoznak a nyilvánosság elé, csak azért, hogy emberek milliói panikoljanak, magasvérnyomással betegségük legyen, és lehuzzak az EU-t ezáltal támogatással. Mert kell a gépekre, stb.

Ja.

Nem is folytatom inkább...

🧘‍♀️

2020. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
(nem pontozok senkit se le, se fel, mindenki véleményét szívesen fogadom, azért tettem fel a kérdést!)
2020. dec. 3. 18:56
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Én ugyan nem pánikolok, magamat nem féltem, csak a beteg szeretteimet.

Amit én csinálok, az az, hogy ahelyett, hogy kiakadnék, már megint ki hogyan veszélyeztetett másokat, arra fókuszálok, amire hatással tudok lenni: például maszkot viselek mindig kint, nem megyek sehova, ha csak nem szükséges feltétlenül. A lényeg, hogy amikor bepánikolsz, csak azzal foglalkozz, hogy te mire tudsz a saját környezetedben hatással lenni.


Illetve egy egy hosszútávfutás, mindig csak az adott hétre/napra szabad csak gondolni.

2020. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Majd én lepontozok mindenkit helyetted.
2020. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én magamat is féltem, mert babát várok. Így sajnos még jobban idegesít a dolog.
2020. dec. 3. 19:11
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Haziorvosom is beteg lett, baratom nagybatyjanak egesz szomszedsaga, es egy kozeli ismeros csalad is, plusz egy egy ugyfelem huga. Elso kezbol hallott informacio, 50 even feluliektol is: nagyon xar volt (nyilvan mint egy ket oldali tudogyuszi), 2 het agyban fekvés vagy otthon vagy korhazban. Senki sem halt meg szerencsere, senki nem volt lelegeztetom, mar mind jol vannak. :) Egy ismerosrol tudok aki meghalt, ő már 10 eve nem kelt ki az agybol, es az utobbi egy evben fekvő beteg is volt, kulonbozo problemakkal. En ezek utan nem felek tőle. Hiszek abban hogy a szervezetem ezt legyozi konnyeden. 🤗
2020. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Miért kellene pánikolni, meg felstuffolni magamat? Buddha is megmondta, hogy aminek meg kell történnie az megtörténik, aminek nem, az nem, akármit is tegyünk. De ha valaki el is utasítja a spirituálisabb vagy keleti filozófiás megközelítést, attól is megkérdezném:


-Jobb lesz-e valami, ha pánikolunk?


MÁS!


A koronavirus.gov.hu adatai alapján, ha összeadom, hogy mennyi az összes aktív fertőzött, ebből hány elhunyt van, akkor 3% körüli érték jön ki.

Az összlakosság kb fél ezreléke hunyt el úgy, hogy kimutatható volt az új koronavírus. Nem a halál oka volt, csak COVID pozitív.

Mint tudjuk, az összes kovid áldozatnak már eleve volt alapbetegsége.


Egy sima influenza több halálesetet okoz.


Szóval kérdezem én: ettől kellene ennyire összeszarni magunkat?

2020. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!