Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid önkénteskedéssel kapcsol...

Covid önkénteskedéssel kapcsolatban miért csak az orvostan hallgatókat említik mindenhol? Miért csak róluk beszélnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy egészségügyisnek az alázat alapvető.. De egy kicsit kezd elegem lenni, hogy a csapból is csak az folyik, hogy mert az orvosisok. Én egészségügyis hallgató vagyok, gyógytornász mentőtiszt, dietetikus és ápoló hallgatókkal együtt mi is küzdünk, és igen, jól esne ha nem mindenhol csak róluk lenne szó. Nekünk se könnyű, nekünk is a nyakunkon a vizsgaidőszak. Elismerem, nem annyira kemény mint nekik.. Szerintetek mi az oka ennek?
2020. dec. 4. 04:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Nálunk mondjuk itt az eü főiskola a városban, senki nem tesztel közülük, gyógyszerész és fogorvosát hallgató van csak Bp-ről.
2020. dec. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, én olyan cikkeket olvastam ahol az van írva hogy egészségügyi hallgatók az önkéntesek, így a csöpp eszemmel kisakkoztam hogy ebbe beletartozik a mentős, ápoló vagy gyógytornász hallgató is. Sehol nem talalkoztam olyannal hogy konkrétan kiemelték volna, hogy orvostan hallgatók segítenek.
2020. dec. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Velem eddig csak ilyen cikkek jöttek szembe.
2020. dec. 4. 05:13
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Lehet azért mert az orvostan hallgatók többségben vannak, vagy hogy is fogalmazzak. Elenyeszo szám a mentős vagy ápoló tanuló..


Passz egyébként.

2020. dec. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Mert egy gyógytornász vagy dietetikus hallgató féléve nem kerül veszélybe ezzel a tesztelősdivel, mivel kb. tizede a tananyaguk az orvosihoz képest. Meg különben is. Miből áll egy dietetikus féléve? Miniszoknyában meg tűsarkúban seggriszálásból. Tapasztalat. A dietetikus hallgatókat onnan lehet kiszűrni a kórházi folyosón, hogy úgy néznek ki mint aki most jöttek a sarokról. Gyógytornászok is csak egy fokkal jobbak. A mentőtisztek esetében jogos az észrevétel, az legalább nem büfészak plázacicáknak.
2020. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Utolso,most ez komoly? Melyik varosban volt ilyen tapasztalatod? Szerintem hulyeseg mindenkire ezt rahuzni.
2020. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Pécs, de bármelyik várost lehetett volna írni. Dietetika/gyógytornászat mindenhol pkázacica szak.
2020. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah, es akkor meg az is elofordul, hogy gyereke van, de mivel ez nem onkentes, mennie kell, csak 3 ev alattival maradhat otthon
2020. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
6-os vagyok,Jajj en Pecsen elek pont:) voltam korhazban parszor,mivel laktozerzekeny vagyok kulon menut kaptam. En inkabb annak a botranyos minosegen akadtam ki. A laktozm.kaja kimerult annyiban, h majdhogy szaraz zsomlet adtak almaval minden nap. Sehol egy laktozmentes kefir,joghurt vagy margarin. Majd ehen doglottem. Tolem oltozkodhet barhogy,de a szakmat tudja. Meg a sutotok purebe beledaralva a budos fott hal. Normalis? Milyen szakember engedely ilyen menut...
2020. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Erre van pénz. Semmi köze a dietetikushoz. Kb csak cukorbetegekkel foglalkoznak jobban.
2020. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!