Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mim fájhat?

Mi lehet ez? Mim fájhat?

Figyelt kérdés

A köldökömtől 5 centire, balra fájdalmat érzek ha hozzáérek. A fájdalmat ahhoz tudnám hasonlíntani, mint amikor beverjuk valaminket, belilul, és azt megérintjuk.

Viszont nem látszik semmi ott ahol fáj. Már 1 éve észleltem. Mindig ugyanúgy fáj. 1-3 napon keresztül, 2 hetente.

Milyen szervem fájhat?

(El fogok menni dokihoz, de mégis érdekelne mások véleménye/tapasztalata/tanácsa).



2020. dec. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

És egy év alatt nem jutottál el dokihoz?

Amúgy ott a beleken kívül kb semmi sincs. Max sérv lehet.

2020. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?
2020. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan sürűn, az utóbbi 4 hónapban kezdett többször fájni, elötte azt hittem, hogy csak megütöttem magam/sokat ettem. Nő vagyok
2020. dec. 4. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Sűrűn, bocsánat.
2020. dec. 4. 23:17
 5/5 anonim válasza:
szia, nem hinném hogy vakbél gyulladás , nőknél van egy hasonló betegség, sajnos nem tudom pontosan a nevét de mindenképp vizsgáltasd ki, egy ultrahang és egy orvos véleménye nem árt, minél előbb annál jobb, nehogy baj legyen.. vagy ha kivizsgáltattad, mi lett a vége?
2021. jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!