Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid teszt, ha mintat...

A covid teszt, ha mintat vesznek, hany nap alatt van meg az eredmeny?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsteszt az kb. 20 perc (mondjuk az nem túl megbízható). A PCR teszt normál esetben 1-másfél nap, de mivel most az akkreditált laborok eléggé túl vannak terhelve, olvastam már olyanról, hogy 4-5 nap is lehet, mire megjön.


Anyósomnak mikor csütörtökön du. levették két hete, ő hétfőn tudta meg az eredményt, de ebben az is benne van, hogy a háziorvostól kellett ugye megtudakolnia, és azt meg csak hétfőn tudta elérni a hétvége miatt.

2020. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap után megjött. CSütörtökön fél 6-kor vették le a mintát és másnap 7 fél8 körül már fenn volt az ügyfélkapumon az eredmény.
2020. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mármint este 7 fél 8 körül, mivel 24-48 órán belül van meg azt mondták..:)

Ha nincs ügyfélkapuja, akkor bizony igen, a háziorvosra kell várni.

2020. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A gyorsteszt az kb. 20 perc"

20 percenként szeretnek eredményt hirdetni, ha sok ember tesztelnek egymás után, de igaziból már kb. 5 perc után is megvan az eredménye, azt mondták a tesztelők, amikor kérdeztem, hogy mikor lesz eredmény.

2020. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
20 perc alatt megcsináltak 2 őt.Még csak be sem jöttek,kint a kapuban az autó mellett.
2020. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es emailba nem kuldik el?
2020. dec. 5. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. ügyfélkapu vagy háziorvos.
2020. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
2 nap
2020. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!