Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosítványt meglehet szerezni...

Jogosítványt meglehet szerezni Hollandiaban? ( anelkul hogy holland allampolgarsagom lenne )

Figyelt kérdés

Mar egy ideje kint elek es nagyon meg szeretnem szerezni a jogositvanyt . Roman allampolgar vagyok es ahhoz hogy romaniaban fogjak neki nagyom sok ido lenne majdnem egy evbe bele kerulne (mert nagyon lassan haladnak a programalaspk es vizsgak stb) nekem nem erne meg hogy minden 3 honapba hazamenjek ...mar minden jol kialakult itt szuper lakosm ,munkam van. Nem a akarom el elveszteni.

Az lenne a kerdesem h valaki tudna segiteni egy valasszal hogy meglehet e csinalni a jogait ott ? Ha igen hol? Hogyan? Mik a teendok. Koszonom elore is!



2020. dec. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje kint vagy, csak van egy ottani ismerősöd aki legalább azt meg tudja mondani, hogy hol kell megkérdezned?
2020. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek azok kozul mindenki a sajat orszagaban csinalta . Es a holland ismeroseim kozul pedig nem tudjak hogy egy kulfoldi hogy tudna megcsinalni a jogositvanyt ott
2020. dec. 6. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

De azt csak megtudják mondani, hogy hol kérdezd meg?

Szerintem itt nem tud senki érdemi választ adni. Esetleg csak gugliból linkelni valamit.

2020. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ötleted sincs hol kéne megkérdezni, akkor meg lehet keresni egy iskolát, ők csak tudnak valami értelmeset mondani.
2020. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!