Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy soha többet nem...

Lehet hogy soha többet nem fogok ízeket és szagokat érezni? Lentebb kifejtem a kérdést

Figyelt kérdés
Szóval még októberben elkaptam a Covid-os , semmi bajom nem volt csak egy kis megfázás illetve ízeket és szagokat nem éreztem/érzek mai napig és kezdek félni hogy nem kapom vissza. Nektek mennyi idő után jött vissza?

2020. dec. 7. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Október végén volt szűk két hét izek és szagok nélkül. Azóta sem olyan, mint azelőtt. Valahogy a szagokat kevésbé érzem. Ízek is gyengébbek. De nagyon hullámzó.

Lehet, hogy még nem ürült ki a vírus, vagy nem is tudom.

Kitartás!

2020. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon sokan marciusban lettek betegek, es van, aki long Coviddal szenved. Riportokat latok olyanokkal, akiknek fel ev utan sem jott vissza, de nem jelentheto ki, hogy nem is fog. Az idegrendszerben okoz elvaltozasokat, de mar hallani arrol, hogy nagyon lassan javulni kezdenek a regota panaszoktol szenvedok.

Kitartas.

2020. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez elég ilyesztő,sajnos a munkám miatt már nagyon jó lenne ha visszakapnám legalább az ízlelésemet...(szakács vagyok) köszönöm!
2020. dec. 7. 15:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Ijesztő*
2020. dec. 7. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
íííí, az tényleg necces :/ jobbulást!
2020. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány nap volt. Tornáztasd a szaglásodat, szagolj erős anyagokat (dezodor, ecet), nekem bevált.
2020. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg illóolajok, eukaliptusz, lóbalzsam.
2020. dec. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Visszajött?
2021. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem(6. Hónapja szenvedek vele) most szteroidos orrcseppet írt fel az orvosom,hogy próbáljam meg hátha ez segít...
2021. ápr. 1. 09:30
 10/12 anonim válasza:
Esetleg azóta visszajött? Én lassan 8 hónapja szenvedek abban, amiben te.
2021. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!