Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyogyultatok ki az...

Hogyan gyogyultatok ki az orrspray fuggosegbol?

Figyelt kérdés
Sajnos tobb heten at hasznaltam rhinosprayt es le szeretnem tenni.. Sajnos dugul meg az orrom es nem latom a kiutat :( ma a patikaban rinopanteinat ajanlottak, de befujtam es semmivel nem lett jobb :(
2020. dec. 12. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az sprayt csak simán ne használd többet.


Az orrduguláson próbálhatsz valami kámforos dolog szagolgatásával meg a csípős ételek fogyasztásaval segíteni.


Az a fontos, hogy legnehezebb napokat bírd ki, utána már menni fog.

2020. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Utana vegleg kidugul? Mert nem hasznaltam mar ket napja es max 10 percig kidugul, nagyon orulok, utana "visszadugul" :( szeretnek mar rendesen lelegezni, aludni :(
2020. dec. 12. 21:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Van itthon nozi stift, de sajnos semmit nem er nekem :( szerencsere mindig csak az egyik dugul be, soha nem mindketto
2020. dec. 12. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszoktál róla akkor idővel visszaáll a normális állapot.
2020. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Eltarthat több hétig is mire helyrejön. Bár én Dymistát használtam, ez receptköteles, allergiára is használtam augusztustól októberig, meg a bal arcüregem mindig eldugult (műtve is volt 2 éve ciszta miatt). Ahogy elment az allergiaszezon, egyre ritkábban fújtam, most már abbahagytam teljesen. Kellett pár hét, de most már nem nagyon dugul el.
2020. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én kaptam dokitól szteroidos orrsprayt, azzal tudtam leszokni, sikeresen, kb 2 hét alatt
2020. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyszer mikor hasonlo problemam volt en is kaptam egy orrsprayt a ful-orr-gegesztol, de az semmit nem hasznalt :( probalok abban hinni, hogy ha nem nyulok az orrsprayhez akkor nehany nap utan elfelejti az orrom :(
2020. dec. 12. 23:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is megoldás, kényelmetlenebb, de megoldás.

Mondjuk én előtte éveken át orrspray függő voltam.

Nekem a szteroidosat úgy kellett, hogy 1 hétig együtt a kettőt, majd 1-2 hétig csak a szteroidosat, majd azt is elhagytam szépen, így sikerült.

2020. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gratulalok! :) aterzem, hogy ehhez mekkora kitartasra van szükség!
2020. dec. 12. 23:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Szurkolok én is neked nagyon! Jó lesz, akárhogyan is csinálod :D
2020. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!