Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki parázik még a vakbélgyullad...

Ki parázik még a vakbélgyulladàstól? Én nagyyon a többi lent olvasható.

Figyelt kérdés
kb 5 napja figyelem magam és néha megnyomkodom a hasam,hogy nincs e vakbélygyulladàsom . Semmi vakbélgyulladàsra utaló jel nincs. Igazából csak azért paràzok, mert ismerősömnek volt és nem vették észre időben és sajnos meghalt ez egy pár éve volt, de nálam úgy tűnik most jött ki ez a para. Beszélgettem a sràc anyjàval facebookon és felemlegettük a fiút, erre màsnap arra kelek, hogy vizsgàlom magam és a vakbélgyulladàs tüneteit nézem és vizsgàlom magam pl ugràlok a szobàmba, hogy vajon érzékeny e, sokszor szoktam köhögni is, hogy vajon az fàj e. Lefekszem az àgyra és napjàban többször nyomkodom a hasam, oldalam, hogy vajon fàj e. Hàziorvos azt mondta, ha vakbélgyulladàsom lenne, akkor màr rég a kórhàzba feküdnék frissen műtve...de nagyon paràzok, hogy vakbélgyulladàsom van ami még nem adott tünetet.
2020. dec. 14. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!