Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzá szokni a...

Hogyan lehet hozzá szokni a kevés alváshoz?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt fél évben nagyon kevés időm jut alvásra és ha nagy nehezen oda jutok, sokszor nehezen alszok el. Mostanra eljutottam odáig, hogy mindig fáradt vagyok, sokszor remegek, néha mikroalvásaim vannak. Jelenleg nem áll módomban változtatni az életmódomon, de előreláthatólag fél év múlva változni fog az életmódom.

Remélem valaki tud adni valami jó tippet erre, mert ez már nagyon gáz...



2020. dec. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez életem nagy kérdése. 😣 Veled várom a válaszokat!
2020. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hacsak nem 16 órát dolgozol egy nap - amit kétlek - akkor csípd le máshonnan.
2020. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, én keveset alszom (5-6 órákat) de fáradt is vagyok. Hétvégén általában pótlom.
2020. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most az ünnepek alatt végre lesz lehetőségem pótolni. Csak több helyen olvastam már, hogy a kevés alvás egészségesebb, reménykedtem, hátha csak meg kell szoknom, de igazából nem nagyon tudok hinni ebben-már csak a tapasztalataim alapján sem. :(
2020. dec. 22. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A kevés alvás qrvára nem egészséges.
2020. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!