Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit tenne ha 42.1-et...

Ki mit tenne ha 42.1-et mutatna a lázmérő? és mint sokan tudják amit valaha túléltetek 42.2

Figyelt kérdés

#láz #Világ rekord
2020. dec. 19. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Megpróbálnék ráhajtani a rekordra
Azonnal bevennék lázcsillapítót
Meghagynám a rekordernek a címet
Nem is lennék magamnál
Egyéb
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Már nem sok kell. Gyerünk-gyerünk hajráá :)

Jól csinálod am mert én tegnap 37,6-al is iszonyú szarul éreztem magam.

2020. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
37.6-nál én is szarul vagyok, viszont ahogy túllépi a 38.5-öt át esek a ló túloldalára és jobban leszek. Viszont ha 4-essel kezdődne az érték nyilván megint rosszul lennék, lehet hogy nem is lennék magamnál, de ha mégis, örülnék neki. Az a baj hogy a higanyos 42-ig mér, a digitálissal lehet 42.9-ig.
2020. dec. 19. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bevonszolnám magam a hidegzuhany alá.
2020. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Nekem aztán nem ment 38 fölé se, mert legyógyszereztem magam 😃

Szerintem nehéz egy ilyen rekordot megdönteni, mert kéne egy környezetet biztosítani h hivatalosan elfogadják.

Minden esetre nemsokára 8 milliárdan leszünk, szóval a nagy számok törvénye alapján egy szerencsésnek akár még sikerülhet is...

2020. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok maradandó károsodást, így lázcsillapítanék. Gyógyszer, plusz hideg ülőfürdő. Ha semmi, akkor ügyelet, vagy mentő.

Egyszer voltam olyan beteg, ami durva lázzal járt. Hajnalban 39,4-es lázra ébredtem. Hiába a gyógyszer, a hideg zuhany, a borogatás, egésznap nem ment lejjebb, úgyhogy este bevitt a férjem az ügyeletre. Konkrétan menni alig bírtam, annyira kába voltam. Kaptam egy adag vénás lázcsillapítót. Azt mondták ha fél órán belül nem hat, akkor maradok. Nem hatott, úgyhogy infúzióra kötöttek és bent fogtak két napra. (Másnap már nyoma sem volt láznak.)

Életem eddigi legrosszabb élménye volt, úgyhogy remélem soha többé nem lesz benne részem, illetve azóta amint megközelíti a testhőm a 38-at (37,6 körül már rosszul vagyok én is), akkor veszem is be a lázcsillapítót.

2020. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyitnám a csapot, és hűteném magam.
2021. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!