Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok miért nem tesznek...

Az orvosok miért nem tesznek ezellen?

Figyelt kérdés
A maradj talpon c. vetélkedőben volt egy kérdés egy kutatásról, és a válasz után Gundel Takáts Gábor elmagyarázta, hogy egy orvos kiderítette hogy van jótékony hatása a cocainnak. Miért nem teszik akkor legálissá orvosi ellenőrzés alatt és ez most furán hangzik :hogy mértékkel lehessen cocaint fogyasztani?

2020. dec. 23. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

"van jótékony hatása a cocainnak."

Ez még nem jelenti azt,hogy jó dolog is a kokain.

2020. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Több a negatív hatása
2020. dec. 23. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert mondjuk fontosabb, hogy betegségek okait, genetikai hátterét és gyógymódját találják meg, minthogy idióta drogosoknak tegyenek szivességet.
2020. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Szóval szerintem jobb,ha teljesen illegális marad a kokain.
2020. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Még a marihuána nevezetű gyógynövény is tiltott pedig az mindent IS gyógyít. Akkor miről beszélünk?
2020. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én 18 éve drogfüggő vagyok, és volt egy időszak az életemben amikor kokaint is használtam. Az a tapasztalatom hogy nagyon sok szert lehet mértékkel használni - de a kóla az pont nem az 😃
2020. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Vagyis persze nem a szer a hibás. Csak azt a boldogságot extrém nehéz elengedi 😊
2020. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az orvosi kutatásoknak is van jogi vonatkozása, a kutatásokat sokszor éppen jogi engedélyek hiánya miatt nem lehet lefolytatni. A kábítószernek minősülő anyagokkal kapcsolatos kutatások végzése különösen korlátozott.
2020. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évtizedekig használta az orvostudomány a kokaint mint helyi érzéstelenítőt. Azóta lettek helyette sokkal jobb gyógyszerek. A heroinnak is van egy csomó jó hatása mégsem használjuk szintén azért mert vannak helyette jobb szerek, amik kisebb mértékben okoznak függőséget.
2020. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!