Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Setalni voltunk es egy masik...

Setalni voltunk es egy masik ember urulekebe léptem🙃🙃🙃. Csak kesobb vettem eszre es a kezemmel hozza ertem a cipomhoz es utana ettünk.... Lehet ettol bármilyen bajom?

Figyelt kérdés

Tudom rendkívül idiotan hangzik. Arrol nem is beszélve hogy higiénia.Alapbol sose csinálnék ilyet, es mivel falusi vagyok sáros kezzel is siman eszek. Ebbol kifolyólag jott ez is.

Mondhatni parazos vagyok es van egy ket betegségem is.Ha esetleg a szamba került lehet bármilyen komolyabb bajom?

Neg annyi hogy ha cipom meg törlöm hypoval az jo lesz?



2020. dec. 23. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberi ürülékbe? Hogy került oda?
2020. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen úton" elég könnyedén el lehet kapni fertőzéseket,betegségeket.

Persze lehet,hogy semmi bajd nem lesz,de azért készülj fel egy betegségre,ha már csak a biztonság kedvéért.


A cipő hypózása jó lesz.

2020. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet belőle bajod. Többek között Hepatitis is.

Bár én, mint falusi (sem) értem, hogy kézmosás nélkül "sáros" kézzel is simán eszel.

A cipőnek jó lesz (max a színében tesz kárt a hypo), de belsőleg azért nem mindegy...

Az emberi ürülék ma már nem olyan meglepő, tegnap mesélték, hogy egy csaj (mivel itt nincsenek nyilvános mosdók, az éttermek zárva, és most még a rendelőbe (!) se engedik be az embereket csak úgy mosdóba, az iskola előtt végezte el egy nő a dolgát. Oké, ott némi takarás volt, de volt itt egy nő (oké, beteg volt), aki nem volt szívbajos, ahol éppen rájött a szükség végezte el a dolgát. Ha az éppen a bank előtt, nyílt területen, közúti forgalom mellett jött rá, ott, ha meg a buszmegállóban, ahol álltak emberek ott állt neki.

2020. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos. hogy hogy került oda arra en is kivancsi lennek🙃. mindenesetre vannak vicces dolgok....

Koszonom a valaszokat

2020. dec. 23. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,most lehet,hogy vicces neked,de aztán holnap lebetegedsz és akkor már nem leszz annyira vicces.
2020. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan állapítottad meg, hogy emberi volt? Remélem nem az íze alapján.
2020. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem nem az íze alapján."

🤣🤣🤣🤣

Bocs,de muszáj volt kiröhögnöm magamat.

Hhjajjj

2020. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Fujjj
2021. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog kezet mosni evés előtt. Teljesen mindegy mekkora településen élsz.
2021. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!