Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsán viselkedik anyám,van...

Furcsán viselkedik anyám,van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Most menstrual és elkezdett zokogni,hogy 2 napig alig volt most meg sok van neki,fél órákat van a wc-n sokszor. Fekete zoknikat használ a vér felfogására,elbújik nézegeti,mossa stb. Sír,nekünk hogy sok van neki,csak el múlik,miért van ez. Szerintem ez normális menzesz... De nem bírja felfogni felnõtt nõ létére. Nagyon sajnálom anyumat hogy segíthetnék neki hogy másképp lássa ezt? (Mindig ezt csinálja) nem vagyunk szegények,hogy zoknit kelljen oda tenni,én tampont is betétet is szoktam használni,de anyum soha...

2020. dec. 23. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Van otthon betét? Ha nincs, vegyél, hogy mindig legyen.
2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig van
2020. dec. 23. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura. Lehet csak a hormonok, de mondjuk ez se indokolja, hogy zoknit használjon, ami valljuk be egyáltalán nem higiénikus. Próbáltál már beszélni vele erről?
2020. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen anyukád nagyon komoly. Zoknikat? Mi a fasz. Hány éves? Ez nagyon durva. Nem lehet hogy beteg az agya? Tudom, hogy ciki, de el kéne magyaráznod, hogyan használja a betétet.
2020. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első olvasatra az jutott eszembe hogy ez tényleg beteges.

De megpróbálok pozitívan hozzáállni: nem lehet, hogy környezettudatosan akar cselekedni? Ebben az esetben a mosható betét és mensibugyi talán megoldás lehet. Esetleg vegyél neki az előbbiből párat, hátha megszereti.

2020. dec. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Nem beteg... Szerintem iszonyodik a vértől.
2020. dec. 24. 20:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze mondom neki sokat hogy ez természetes stb.
2020. dec. 24. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítene neki megérteni hogy ez normális. És felnőtt nő létére el kéne fogadni. Rengetegen félnek a vértől, de nem lehet egy nap 2-3x ájuldozni 1 héten keresztül. Szakember segít
2020. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!