Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kora délelőtt már szinte...

Kora délelőtt már szinte mindig hányingerem, émelygésem van. Ritkán hányok is kicsit. Ez általában széklet előtt /közben a legerősebb. Tipp esetleg mi lehet?

Figyelt kérdés

Daganat, gyomorfekely, ételintolerencia.?

Évek óta tart, de általában enyhébb és nem mindennap, mostanában viszont szinte mindennapos már.

Nem vagyok terhes, háziorvoshoz mentem többször is de hiába, évek óta azt mondja, stressz stb.


2020. dec. 24. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek alatt egyszer sem voltál gyomortükrözésen? Ezzel a tünettel?
2020. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mert oda beutalo kell, amit nem kapok.
2020. dec. 24. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik magánrendelés is. Értem én, hogy nem olcsó meg ilyesmik, na de ha évek alatt szenvedsz tőle azért csak össze tudtad volna szedni rá a pénzt. Természetesen valóban lehet stressz is, de nyilván elsősorban kizárjuk a szervi betegségeket és aztán mondjuk azt, hogy a stressz az oka.
2021. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!