Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elkaptam a koronavírust de...

Ha elkaptam a koronavírust de nem tudja senki, jó ötlet lehet hazamenni?

Figyelt kérdés
Otthon is és a lakásotthonba is már mindenki átesett rajta, de itt nem tesztelt senki, ha hazamennék és kiderülne, otthonra kerülnék házi karanténba, vagy visszahoznának ide?

#karantén #koronavírus #Covid-19 #COVID 19 #Izé nem tudom #Valami xd
2020. dec. 25. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Anya orvos és sok betege volt vírusos, csak nem derült ki, hogy nála jártak... Pár hete a húgom is elkapta a teszt szerint, idős nincs nálunk úgyse, és így legalább otthon lehetnék hétköznap is egy idejig, nemcsak hétvégén
2020. dec. 25. 16:47
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Honnan tudod hogy az vagy ? Sima megfázás ugyan ez a tünete .
2020. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudok kérni anyámtól ingyenes tesztet, és ha negatív visszajövök😂😂
2020. dec. 25. 16:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Onnan sejtem, hogy az egyik gyereknek pár napja ugyanez volt a baja, ő nem ment tesztre, a nevelőnek pedig pozitív lett, azután, hogy kapott tőle egy puszit... A nevelő nem köpte be, úgyhogy most ő van karanténban. Nekem meg lappangott kb két napot (azt elhallgatták, hogy az a nevelő is bejött karácsonyozni két napja)
2020. dec. 25. 17:00
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

"Anya orvos és sok betege volt vírusos, csak nem derült ki"


Gratulálni tudok az egész családnak.

2020. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hova ide? A világ melyik részén érvényben levő szabályozásokkal kapcsolatban kérdezed?
2020. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

"sok betege volt vírusos, csak nem derült ki, hogy nála jártak"

Kamu.

2020. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem ertem. Anyad orvos, es te lakasotthonban laksz? Tehat a gyamugy kiemelt otthonrol? Megis miert? Valami itt nem kerek. Vagy a lakasotthon alatt valamifele kollegiumot ertesz? Azok nem bezartak? Termeszetesen maradj szepen a seggeden, nem kene igy maszkalni, ez alap.
2020. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy is szigorúan tilos most a járkálás mindenfelé, csak a büntetés szigora esetleg az, ami eltérő (Kínában, Oroszországban esetleg ki is végezhetnek érte, normális országokban - Nyugat,Közép,- Dél,- illetve Észak-Európa országaiban viszont max. leültetnek pár napra, és/vagy kapsz egy busás összegű pénzbüntetést), szóval nem ajánlom a császkálást. Amúgy én ilyen esetben biztos nem mennék haza. Nagyon max. annyit megtehetsz, hogy felhívsz valakit, hogy hozzon neked kaját, piát szilveszterre, és mikor már közel van hozzád, akkor kiteheted az ajtód elé az érte járó összeget, az meg elteszi, te meg, mikor ő elment az ajtódtól, akkor behozhatod a lakásodba az így - áttételesen - vásárolt termékeket. Ez a maximális kontaktus, amit én ebben a helyzetben meg mernék lépni.
2020. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy persze ezt olyan személlyel lehet/szabad/érdemes megcsinál(tat)ni, akiben amúgy is - normális időkben is - maximálisan megbízol. 9-es voltam.
2020. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!